Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párod fent lenne TikTok-on, és videókat készítene magáról?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, tinikorban még elmegy.
2020. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem csak tinik tátognak, meg táncolnak ott, vannak komolyabb, kreatívabb felhasználók is.
2020. szept. 9. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Mutass egyet légyszi.

Én csak ismerősök tinilányait láttam ott vonaglani, te jó ég. Nem értem a szülők miért engedik.

2020. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom. Menet közben jött rá, vagy így ismerted meg?


Ha menet közben találná ki, nem biztos, hogy 100%-ban jó szemmel nézném, de amíg nem járatja le magát, addig nem feltétlenül baj. Ha meg így ismertem meg, akkor jó eséllyel elfogadtam ezt a hobbiját.

2020. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon röhögnék, ha ilyesmi kiderülne; kizárt dolog, ő felnőtt ember. Szerintem 20-25 éves kor fölött már elég ciki.
2020. szept. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mivel a legtobb videos csak hülyét csinal magabol, vagy a csocseit mutogatja.
2020. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Valóban vannak tényleg vicces, szellemes tartalmak is, úgy kb a 10%-a. Ha a párom ebbe a vékony rétegbe tartozna, az nem zavarna. Van ilyen barátnőm, aki először nagyon sokszor elmondta hogy "gyere nézd milyen tiktokot csináltam" és nagyon sokszor el is küldtem a búsba. Utána egyszer megnéztem miket csinál, és az 1 órás buszutat végig a videói nézésével töltöttük, annyira érdekes volt és le tudott kötni. Szóval nem csak cringe tátogás meg magamutogatás van.
2020. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit csinál. De azért az átlag felhasználó miatt elég szánalmasak az ilyenek.
2020. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Neurock válasza:
0%
Inkább az zavarna, hogy olyan buta párom van aki telepít a telefonjára egy kémprogramot. Ezzel van tele a média. Minden értelmes ember messzire kerüli.
2020. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, csak lezavarnék neki egyet...
2020. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!