Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítanom kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kéne emiatt a párommal?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyunk, azóta megcsappant az önbizalmam, megkérdőjelezem magam. Azzal kezdődött, hogy keveset szexeltünk, ez bántott, azt éreztem nem kíván, holott friss a kapcsolat plusz lehetőség is adott volt. Hetente 1 vagy másfél hetente 1 szex van köztünk már jóideje. Pedig szinte együtt élünk. Ez a nőiességemre nagyon kihatott, nem érzem vonzónak, NŐnek magam mellette. Sokszor bulizik haverjaival..csinos csajok társaságában... Szerintetek ha ennyire önbizalom problémáim lettek mellette, szakítanom kéne? (Nyilván van sok jó tulajdonsága ami miatt vele vagyok)

Próbáltam beszélni vele, sokszor bókol hogy csinos vagyok, de szex az ugyanúgy alig van. Nekem pedig heti 3-4 lenne a nagyon minimum


2020. szept. 9. 23:08
 1/9 anonim válasza:
66%

En szakitanek aki megdugni se akar az alljon tavolabb! Nekem vannak szuksegleteim!


23/l

2020. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, neki ennyi az igénye. Nem ártana kommunikálni egy kapcsolatban.
2020. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

El képzelhető, hogy tényleg nem vágyik többre.

Bár ha én szeretek valakit, akkor érdekelnek az ő igényei is.

Szerintem hosszabb távon ez nem fog működni így.

Ha ez a dolog most ilyen ritka, akkor gondold el pár év múlva a dolgot. 🙄

Szerintem ha nem fog változni ez, akkor úgy is tudod mit "kell" tenned.

F

2020. szept. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább beszélgetni 🤔
2020. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
62%
Ha sokáig így marad teljesen elveszi az önbizalmad....ez pedig kívülről is meglátszik egy idő után. Azt hiszem lépned kéne s hozd rendbe az önbizalmad.
2020. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Félreértitek, természetesen beszéltem már vele erről sokszor. Neki ennyi igénye/energiája van a szexre. Ezen kívül mit tudnék még vele beszélni? Nem hajlandó megerőltetni magát, megjátszani hogy kívánja, mikor nem. Ezt valahol értem is. Csak már teljesen kihat ez az egész a kisugárzásomra, önképrmre, ezáltal a teljesítményemre az életben, az általános hangulatomra..
2020. szept. 10. 11:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz el azon, hogy miért olyan törékeny és gyenge az egód, hogy külső tényezőkhöz kötöd az önképed, mert ez baromira nem egészséges.
2020. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kéne kened pszichoterápia, mert amit te akarsz az tüneti kezelés, és egy közös terápia is, hogy kiderüljön és megoldodjon, hogy mi van a szex témával.
2020. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Az önbizalmadnak nem másoktól kéne erednie, azért hívják ÖNbizalomnak... Viszont az, hogy a partnered nem akar veled lenni fizikailag, főleg nem szexuálisan, az probléma. Így vagy úgy megöli a kapcsolatot. Nem is értem, hogy miért van valaki együtt olyannal, akivel nem akar szexelni. A heti 3-4 meg egyáltalán nem sok...
2020. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!