Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megérdemeltem a pofont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megérdemeltem a pofont?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár hete a párommal veszekedtünk, hogy nem megyünk sose sehová, nagyon összeszólalkoztunk, és végül (ahogy ő fogalmazott) "kihisztiztem", hogy menjünk el egy közeli strandra. Végig úgy viselkedett, mint akinek minimum a fogát húzzák. Hazafelé véletlenül rosszul állította be a GPS-t, és felment kb. 100 méter erejéig az autópályára, matrica pedig nem volt. Most megjött egy igen szép összegű büntetés, amit el akartam előle titkolni és a saját számlámról befizetni, de megtalálta. Kérdőre vont, mire bevallottam az igazat, és, hogy nem akartam, hogy idegesítse magát, erre kaptam egy akkora pofont, hogy leesett a szemüvegem. Lehordott mindennek, hogy ez is miattam és az állandó, női elégedetlenkedésem miatt történt, nekem sosem jó, ami van, a sz.ar sem elég büdös, jönni-menni kell, mert a kollégaimet hurcolják wellnessezni, meg ilyenek.

Bocsánatot kért, de szerinte megérdemeltem valamilyen szinten, hiszen én hisztériáztam, hogy menjünk, ő végig stresszben volt, rosszkedvű volt, ezért nem tudott figyelni.

Tényleg az én hibám lenne, és olyan marha sokat kértem?



2020. szept. 10. 17:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Nálam itt lenne vége a kapcsolatnak.
2020. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Szakíts.
2020. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
Sosincs ok a bántalmazásra! SOHA! Kukázd ki, mert ha egyszer megütött a következő könyebben fog jönni!
2020. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
14%
Nem az a baj h kérsz hanem ahogy. Sztem a pofon erős ha csak ezt nézzük, de kitudja mióta telik nála a pohár ha máskor is igy hisztizel
2020. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%
Kapcsolatod további részében számits sok, nagy pofonra, késöbb megrugdalásra. De hát, biztosan nagyon szereted!
2020. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
A te hibád ebben az, hogy egy ilyen emberrel vagy együtt. Idegbeteg lusta állat, aki ülne otthon egész nap. És még agresszív is. Csodás választás volt.
2020. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nem hisztiztem, csak elegem volt abból, hogy egész nyáron nem megyünk sehová, egyszer nem mentünk strandolni, mindig jött valami kifogás (koronavírus, rossz idő). A haverjaival meg eljárkált bulizni, pecázni rendszeresen. Nálam is betelt a pohár.
2020. szept. 10. 17:32
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Agyam eldobom a válaszokon is. Kérdező megcsalás miatt sem erdemelnel pofont, nem hogy azért mert o balf*sz volt es felhajtott az autopalyara... De teljesen mindegy a történet még ha tegyük fel hisztiztel volna is orakig miatta akkor is nezz szembe a tennyel hogy egy eroszakos alak a pasid és még most menekülj. Legközelebb majd azért ad pofont ha épp olyan kedve van.
2020. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nálam itt lenne vége a dolognak.
2020. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
A következő mi lesz? Sós a lencsefozelek, és ezért beleveri a fejedet a falba?
2020. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!