Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám mozdul a barátom haverja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám mozdul a barátom haverja?

Figyelt kérdés
Barátommal másfél éve vagyunk együtt, nekem ő az első, neki én a sokadik de leghosszabb kapcsolata. Ritkán akar találkozni maximum csak szexelni, nincsenek közös képek/programok, van hogy alig ír vissza. Haverját nemrég ismertük meg, már az első pillanattól nézegetett, tényleg jóképű, de én visszautasítottam, semmi jelet nem adtam felé. Ennek ellenére ugyanúgy irogat nekem. Barátaim szerint ott kellene hagynom a barátomat ezért a srácért mert barátomnak csak szexre kellek. Mit tegyek?

2020. szept. 11. 17:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Csók/kézfogás/telefonhívás sincs...
2020. szept. 11. 17:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég neked ha szexbaba vagy? Igen? Akkor maradj csak nyugodtan a mostani kapcsolatodban. Ha meg nem akkor már rég ki kellett volna nyitnod a szemed a világra más pasikra - s nem csak a haverjára, hanem mindenki másra is.
2020. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ohh.. Ez nem kapcsolat. Te csak Ürítésre vagy jó neki. Kezdj el idmerkedni.
2020. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Milyen haver ez neki?


Én előbb vágnám le a f*@szomat, mint hogy ráhajtsak a barátaim nőire. Igaz, ez kb 8-10 emberre igaz, akik tényleg jó barátaim vagy közeli haverjaim.

2020. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem baj hogy a faszid nincs oda erted?milyen kapcsolat ez?
2020. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek közös programok, az nem kapcsolat. Szerintem ne foszd meg magad más pasiktól, akik tényleg akarnak téged, nem csak hogy kéznél legyél, ha kanos.
2020. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!