Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok ez a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Két hónapja összejöttem egy 22 éves hölggyel én 32 éves vagyok. Megvannak a céljaim az életben van biztos munkahelyem és szeretnék családot alapítani. A probléma az hogy kicsit zavar ez a 10 év korkülönbség és azt tapasztalom hogy kicsit gyerekes a hölgy viselkedése. Ha picit borostásabb az arcom és puszit adok akkor az nem jó mert szúr.Amikor dolgozok elmondom neki hogy mikor vagyok nappalos vagy éjszakás de elfelejti. És ami bosszant hogy mindig a volt pasijairól beszél

2020. szept. 12. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Minek vagy vele akkor?

Amúgy ezek a dolgok nem korfüggőek.

2020. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Családalapításhoz valószínűleg igen, persze attól is függ mikor akar megállapodni a másik, de egyébként rendben lenne. Általánosságban elmondható, hogy kitolódott a tinikor a 30-as évek közepére-végére, azzal már érdemes számolni. Ismertem egy palit, aki még 35 évesen is azt gondolta magáról és úgy viselkedett, mintha középiskolás lenne.


A volt pasikról való áradozás amúgy egyike az azonnali lelépésre való okoknak.

2020. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
22 eves lehet erett, ahogy 32 is lehet eretlen. Nem szamit a kor (legaoabbis 20 utan szerintem..) Ti nem illetek ossze.
2020. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Felejtős a csaj. Ha már most ilyen furi
2020. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Ramos ökle ***** válasza:
80%
Nem a kor a gond, bőven működhetne, de a volt pasikról való szövegelés nem oké. Ha úgy érzed, h ő az igazi, hajrá, de érdemes átgondolni a dolgokat. Ne siesd el, ismerd meg jobban.
2020. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem az összes exevel az előtte lévő exerol beszélt. 28 éves.
2020. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Sőt még van egy hat évvel ezelőtti exe, na arról sokat nem beszelt de ha igen akkor csak az áradozás hogy ő volt a tökély minek dobta ki stb stb.
2020. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
A korral nincs gond, de nálatok személyesen a többi dologgal igen. Nem szeret téged, ha állandóan a volt barátairól beszél. Ez a borosta dolog nem tudom hogy jön ide, ezt bárki mondhatja vagy érezheti.
2020. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez csak rajtatok múlik.
2020. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Milyen férfi az, aki ezt képes itt megkérdezni? Ja, nem is férfi.
2020. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!