Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megnézni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megnézni, hogy mit nézett a telefonján?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal 4 éve vagyunk együtt, 2 éve lebukott, hogy társkeresőkön beszélget nőkkel. Akkor megbeszéltük a dolgot, megígérte, hogy nem lesz több ilyen stb. Mindent letörölt. Viszont mostanában furcsa, és megint rossz érzésem van, ezért megnéztem a telefonját a napokban többször. Kitörölte az előzményeket+még a google myactivityből is. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e lehetőség arra, hogy megnézzem mi az amit kitöröl? Nem szeretném letámadni bizonyíték nélkül, vagy hülyeségeket mondani. Ha újra ezt csinálja, akkor én nem pazarlom rá az időmet, el kell engedjem...
2020. szept. 13. 00:45
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
88%
Szerintem amit onnan törölt, màr nem tudod megnézni.
2020. szept. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Biztos vagyok benne, hogy leszar téged. Miért vagy együtt?
2020. szept. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ennek a kapcsolatnak már akkor is vége, ha nem tett semmit. Ilyen szintű bizalmatlanságot (kémkedés a telefonban részedről, előzmények szisztematikus törlése az ő részéről) nem lehet áthidalni.
2020. szept. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, igen sajnos igazad van, a bizalom már nincs meg...
2020. szept. 13. 01:53
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
#3 5!
2020. szept. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért maradtál vele két évvel ezelőtt (illetve két éve), miután kiderült, hogy társkeresőzik?
2020. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Én értem, hogy miért nézted meg a telefonját, hiába akad ki rajta más,hogy szemét dolog stb Eljátszani másodszorra is valakinek a bizalmát, becsapni, sumákolni nem szemétség? Már nem bízol benne, és azért nem mert erre korábban már okot adott, adtál neki egy második esélyt (nem bántás, de én megreptettem volna az első alkalomnál) amit hozzá teszem nem sokan kapnak meg, főleg ha egy olyan párjuk van aki korábban már sérült ilyen téren. Szóval még hálás is lehet neked, de úgy látszik nem értékeli eléggé. Egyértelmű hogy valamit titkol, hiszen ha nem lenne rejtegetnivalója, akkor miért ilyen buzgó, hogy mindent eltüntessen? Viszont egyet értek az előttem válaszolóval, hogy sok értelme így nincs egy kapcsolatnak. Tapasztalatból mondom. Az exemnek a végén én már azt sem hittem el, amit kérdezett.
2020. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Lépj be a böngészőjébe és látogass meg pár webáruházat. Vagy menj fel a Facebookjára. Figyeld, milyen jellegű hirdetések jelennek meg.
2020. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!