Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a rossz, mert van elfoglaltságom és neki nincs?

Figyelt kérdés
Dolgozok 4ig. Hazaérek pár perc alatt. Kicsit ülök és kiviszem a kutyát. Heti 3x van itthonról 1 órás tanfolyamom. Heti 5x 35-50 percet edzek ,szintén itthon. Sokszor szól be ,hogy állandóan dolgom van. Ő hazaér, csak ül, maximum kaját készít, ha nincs és sört iszik, láncdohányzik. Miért baj, ha a délutánjaimat nem így töltöm? Amikor nincs tanfolyam, csak edzés, akkor 1 órával több időm van. Ja és én takarítok mindig, ő max néha mosogat.
2020. szept. 14. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a rossz, hanem a kapcsolatotok. Ahol ennyi indulat van mindkét félben és ilyen faxságokon megy a vita ott komolyan el kellene gondolkozni hogy van-e értelme ezt így folytatni. Ha nem változik semmi csak rosszabb lesz, így akartok egy életet leélni?
2020. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most mégis mit vársz? Te választottad ezt az életet, élj akkor így. Senki sem tart fegyvert a fejdhez, hogy kötelező vagy így élni.
2020. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az zavar ,hogy nekem kellene megint lemondani a dolgaimról,hogy neki jo legyen
2020. szept. 14. 18:02
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ok. Törődj vele. Te választottad ezt a pasit, elhagyni meg úgy sem fogod, úgyhogy fejezd be a hisztit.
2020. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn azt nem èrtem, hogyha te ilyen tevèkeny vagy, akkor mièrt választottál egy ilyen lusta herèt parodul? Nagyon eltèrő a mentalitás örök, nem illetek össze.
2020. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért került ez szóba köztetek? Akar esetleg közös programokat csinálni, amikre te mindig nemet mondasz, mert nem érsz rá?
2020. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

A nőknek alapból több elfoglaltsága van szerintem. Volt már pár fiú lakotarsam, exxel együtt lakás, stb,és mindegyikük ilyen volt, pedig igazából egyik srácot sem neveztem volna lustának.


Pl elég csak arra gondolni, hogy egy pasinak annyiból áll a szepitkezes, hogy borotvalkozik meg néha körmöt vág, a nőknek meg ott van a szőrtelenítés, hajápolás, testapolo, körömlakk, smink, hajvasalo, stb.

Vagy pl a nők olyanokat is szoktak csinálni, hogy ruha selejtezes, fürdőkád súrolás, teendők összeírása, szekrények pakolása, stb. Egyetlen sracnal sem láttam még ilyesmiket.


Szóval szerintem ne érezd rosszul magadat. Nekem a mostani párom sosem szólt ezek miatt, pedig én is sokat eszem, és sokat vagyok a fürdőben is. Ha ebből problémát csinál, az nem a te hibád.

2020. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
100%

És mit akarna csinálni veled közösen?


Azt sem értem, hogy miért élsz egy lusta láncdohányos alkoholistával együtt, ha figyelsz az egészségedre (edzés), stb.


Nèzzen TV-t, Facebook-ozzon, stb.

2020. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha én se csinálok semmit vagy együtt eszünk, Facebookozik folyton,ami idegesít. Francnak akar együtt enni, ha közben nyomkodja a telefont. Vagy ha megyünk valahova vagy csak a kutyával, telefont nyomkod. Remélem, hogy mielőbb vége lesz az egésznek.
2020. szept. 15. 06:46
 10/10 anonim ***** válasza:

"Remélem, hogy mielőbb vége lesz az egésznek."


Rajtad múlik!

2020. szept. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!