Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anitka32 kérdése:

...Miert keptelen bizni bennem a parom mikor se olyan nemtortent meg hogy bizalmatlan lettem volna hozza,se nemserult az elozo kapcsolataban...Megis mier nemtud eselyt adni a bizalomra?hisz ok nelkul bizalmatlan!..O az en eletem es muszaly elhinnie

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Talán túl sokat nyafogsz, picsogsz, ráadásul olyan buta vagy mint a föld. Mondjuk valószínűleg ő sem a tudós klub rendes tagja, de na.
2020. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert önmagából indul ki.
2020. szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát, lehet ismeri az írásod. Ezzel a közel 80%-os hibaszázalékkal én sem bíznék meg benned.
2020. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
A 2-es mondja a tutit, megfigyeléseim alapján, aki folyton a másikat nyaggatja, hogy "biztos megcsaaalsz" az már félre is lépett...
2020. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha a sitten van, akkor már jó eséllyel összemelegedett valakivel. ;)
2020. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem is tudom higy ez kérdés-e egyáltalán. Olyan mintha csak beszélgetni szeretnél a szerelmi életedről. Ő börtönben van te meg kinnt. Szerintem ez válasz is a kérdésedre.

Ezek a kettős keresztekkel meg borzalmas olvasni. Légyszíves ne használd mégegyszer. Amúgy rossz a kategória is.

2020. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!