Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok fiatal 20on éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal 20on éves lány miért marad együtt olyan fiúval akivel állandóan vitatkozik?

Figyelt kérdés

Sok ilyet ismerek. De még sem mennek szét hanem próbálják húzni az időt. Ennek mi értelme van? Valószínűleg megváltozni úgy sem fog, akkor minek erőltetni?

Tudom hogy általában mi a bajuk a lányoknak a fiúkkal. De nekem szerencsére nincsenek olyan tulajdonságaim ami zavarja őket, de még sem találok barátnőt.


Valaki tudja arra a választ hogy a normális lányok miért maradnak együtt a bunkó, figyelmetlen fiúkkal?

Félnek a változástól, vagy az ismerkedéstől????


2020. szept. 15. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor vitatkozik vagy bunkó, figyelmetlen? :D Marhára nem mind1.
2020. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a nők miért ENNYIRE ragaszkodóak. Nem azt mondom, hogy ki kell dobni a másikat az első probléma felmerülésénél, de azért amikor már több hónapja, éve bajok vannak amiket nem tudott megoldani, akkor lépni kellene.


Rengeteg jó csaj van benne tartósan rossz kapcsolatban, miközben az aktuálisnál jobb férfit is kaphatna.

2020. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Ja, mert te tökéletes vagy. Legtöbb esetben később jönnek elő az ilyen problémák nem a kapcsolat elején és szerintem ez így van jól, nem kell az első problémánál már szetmenni, meglehet azt beszélni is. Persze vannak esetek, de könyörgöm, ne hitegesd magad, hogy azért nincsenek veled, mert épp kapcsolatban vannak.
2020. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert vitatkozni jó! A vitatkozásnál nincs is jobb kb. Nagy világismeretet ad, ahogy a két fél egyezteti álláspontját, mindkettő eltanulja a másik valóságát.
2020. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok, és pont azért mondtam, hogy nem mindegy, amit a 4-es ír. Teljesen így van.
2020. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%

Én bunkó voltam a volt barátnőmmel, de utana amikor kértem, leszopott.


Most erre mit mondjak? Hülyék, ragaszkodóak a nők.

2020. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!