Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnéd tudni, ha a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnéd tudni, ha a leendő partnered volt pár romalánnyal együtt régebben akik prostik voltak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Jó lenne tudni mert sokat elárul
2020. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Huuu én voltam ilyen csajokkal

Na és akkor ?

Nyilván más stílus de amire kellett arra oké volt

;)

2020. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kicsit más stílus.
2020. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

És elmondásom szerint még a szex is tüzesebb volt velük ...

Nincs ezzel baj hogy milyen a szátmazása a csajnak..

Szerintem ha szexkapcsolatra kell akkor tökéletes

2020. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen - ha már összekötjük az életünket akkor ne legyenek titkai. Nem szeretem a zsákbamacskát. Gondolom te is elvárod ugyanezt a párodtól és nem a 3. gyerek után akarod megtudni (ha történt ilyen) hogy "egyszer a zenetáborban feldugtam egy furulyát a nunimba majd 5 pasival gangbangeltem egy nagyot".
2020. szept. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy neki azok a nők a zsánerei, de felvállalni már necces lenne, ezért keres egy magyar nőt aki fele annyira sem izgatja de kevésbé problémás. Ezek tényleg nagyon virágzó kapcsolatok lehetnek ám...
2020. szept. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, szóval igen, de amúgy mindegy.
2020. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!