Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárásnak számít az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárásnak számít az a mai világban hogy a fiú / férfi főzni?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok saját lakással biztos munkahellyel és idáig akármilyen férfivel próbálkoztam egyszerűen nem tudott főzni


Nem azt mondom hogy tudjon csinálni egy Wellington bélszínt hanem ilyen nagyon alap dolgok hogy pl a vanília pudingot ne hidegen kikeverhető porból csinálja vagy hogy a krumpli levesnél a zöldségeket fozze meg ne legyenek nyersek


Nem azt mondom hogy ezek miatt nem jöttem össze velük csak zavart az hogy amikor haza értem a munkából az étel ép hogy nem ehetetlen volt


Pedig nem vagyok válogatós a munkám miatt de ez zavar


2020. szept. 15. 22:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
73%

20 évesen külön éltem a szüleimtől.Dolgoztam,tanultam,és mostam,főztem.

Azóta se vagyok rászorulva egy nőre ilyen szempontból.


Te tudsz villanyt szerelni?Pedig jo lenne a mai világban.

2020. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!