Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen pozitív változást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pozitív változást köszönhetsz a párodnak?

Figyelt kérdés
ami általa benned történt. Akár érzelmi vagy szokások terén stb.
2020. szept. 16. 07:57
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Megtanultam magammal foglalkozni, elfogadni azt, hogy nem érdemes màst előre venni a prioritàsi sorban.


*Az exemtől tanultam.

2020. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
25 évesen kezdtem ügyvédnek tanulni. Mindig is ez volt az álmom, de lebeszéltek róla, amikor felvételiztem, meg se próbáltam. Ő támogatott, bátorított és most belekezdtem. Hihetetlen érzés azt csinálni, amit szeretek. Nagyon kemény, mellette dolgozgatok, de megéri.
2020. szept. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb lettem, többször gondolkodom hogy miért csinálok valamit.

Figyelmesebb lettem

2020. szept. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Pozitív változást?

Azt nem érzek. Negatív az van bőven. De arra meg úgy látom nem vagy kíváncsi. 🤣🤣

2020. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akor legyen negatív is:)
2020. szept. 16. 08:42
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Én sokkal nyugodtabb, rugalmasabb, tudatosabb lettem. Elkezdtem sportolni, mert ő kisgyerek kora óta sportol, így mikor edzésen van, nekem sem ártott valami elfoglaltság. Azóta tart (4 éve) a szerelem az általam választott sport iránt is. A másik hobbim lassan vállalkozássá növi ki magát, ebben is sokat segít, támogat a mai napig. Az étkezésre is együtt kezdtünk el figyelni, bár az az én ötletem volt. Meg úgy összességében minden hülye ötletemet támogatja, mivel időszakosan vannak újabb és újabb témák, amik érdekelnek, megtudok annyit, amennyit sikerül róla, alkalmazom a mindennapokban, majd lapozok a következőre. Szóval folyamatosan fejlesztem magam, bővítem a tudásomat, és ebben minden alkalommal partner, még ha alapvetően tesz is a témára magasról :D
2020. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Pozitívat nem köszönhetek. Bizalmatlanabb lettem, elveszett az a naív hit amit a nőkről gondoltam előtte, amit hangoztatnak magukról (de nem igaz), cinikusabb lettem.
2020. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

A legnagyobb változás: mellette anya lettem.

Előtte gyereket se akartam.

Vele, mellette ébredt fel bennem először a gyerek utáni vágy, hogy én akarok magamnak egy kicsi Őt, örökre. ☺ Be is jött, tiszta apja. Mivel a prototípus jól sikerült, sorozatgyártásba kezdtünk. 😜

Szeretek nagycsaládos anya lenni, és ezt Neki köszönhetem.

Ahogy azt is, hogy nem kell "csak anya" módban leélnem az életem. Maximálisan támogat, hogy dolgozhassak, és előbbre jussak. Sose nyomta el bennem a versengő karrieristát.

Gondolom, ahoz is köze lehet, hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Látszik, hogy jól karban tart. 😜🤫

2020. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Először is, hogy rájöjjek, én is ember vagyok. 24éves koromig anyámék "fogságában" éltem, lépni nem tudtam. Azt kellett tennem amit ők akartak.

2hónap ismeretség után páromhoz költöztem, aki bebizonyította, hogy igenis nekem is vannak jogaim, saját akaratom.

Megtudtam milyen valakiben bízni, milyen amikor azért szeretnek aki vagyok. Ja és hogy nem mindenért én vagyok a hibás.

Emellett nem akartam én sem gyereket nagyon sokáig. Másfél éves a fiunk, imádom. Imádok anya lenni, imádom, hogy a férjem anyává tett.

Hálás vagyok, hogy lett egy szerető családom, és hogy tényleg jóban rosszban mellttem van.

2020. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Mellette sikerült legyőznöm a féltékenykedést, a korlátozást, a hisztizést. Minden kapcsolatom erre ment rá, hogy egy hárpia voltam, ha nélkülem csináltak programot. Jártam pszichológushoz is, az sem segített ezen. Évekig próbáltam megváltozni, nem sikerült. Aztán jött Ő. Olyan mély szeretetet érzek iránta és annyira elképesztően csodálatos embernek tartom őt, hogy szinte villámcsapás-szerűen jött az érzés, hogy ha miatta nem változok meg, akkor senki miatt nem fogok.

Két éve vagyunk együtt, a világ legtürelmesebb sráca szerintem, végig segített. Ha néha visszaestem és hülye érzéseim voltak, megbeszélhettem vele. Ha rámtört indokolatlanul a féltékenykedés, elmondhattam neki higgadtan és segített megérteni, hogy miért alaptalan az egész. Mostmár nem kattogok, ha elmegy valahová, nem félek, ha nőnemű lény van a közelében, bízom benne és ezt neki köszönhetem. Végig mellettem volt és számtalan hisztimet tűrte bántás nélkül.

22L

2020. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!