Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja szeretlek de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja szeretlek de nem vagyok beléd szerelmes?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve vagyunk együtt 3 gyermekünk van

Tegnap azt mondta nekem hogy szeretlek de nem vagyok beléd szerelmes...

Másnak is mondtak már ilyet?


2020. szept. 16. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem mindenhol elmúlik
2020. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De általam nem múlt még el!:( nagyon nagyon rosszul esett!


Bár nem változtat semmin de elirtam, 1 gyermekümk van...

2020. szept. 16. 09:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom mi az a szerelem, talán egyszer éreztem ilyet még 20 éves koromban, de az is elég egyoldalú volt. Vonzódom a partnereimhez, de azt a rózsaszín ködöt még soha nem éreztem. Láttam már ilyen állapotban lévő párokat, bizton állíthatom, hogy ilyet soha nem éltem át pedig elmúltam 40. Ez szerencse kérdése, ha 2 olyan ember vonzódik egymáshoz kölcsönösen akik úgy érzik hogy "Ő" az igazi és révbe értek, akkor szerelmesek lesznek. De ez egy állapot, szerintem nem tart örökké, bár ezt én nem tudhatom.
2020. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodjak meg nem csak nálunk van így?
2020. szept. 16. 09:54
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb hàzassagban így van. Elszàll a rózsaszín köd, csitul a szenvedély, reálisan látod a másik hibáit. Te se azt érzed, mint az elejèn.

Itt kell elkezdeni együtt dolgozni azon, hogy a szeretet és a tisztelet megmaradjon, és ne hűljön ki a vágy. ;)

2020. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit "rutintalan" a pasid, ezt lehetett volna finomabban is mondani, de lényegtelen. A lényeges hogy szeret és jól kijöttök. Ettől még ne kényelmesedjetek bele a kapcsolatba. Tudom, hogy 3 gyerkőc mellett nem könnyű, de próbáljátok visszacsempészni a tüzet, szenvedélyt, csináljatok közös programokat időnként a gyerkőcök nélkül is (egy jó nagyi ilyenkor kincset ér).
2020. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából egy nagyon rendes tisztelettudó apuka a tiszta lakást és a tiszta ruhát mindig megköszöni

És el is visz majdnem minden hétvégén mozizni ebédelni stb hétvégén takaritani sem enged van amikor ő csinálja meg

Köszönöm ezeket a mondatokat, megnyugtattak nagyon! Már megijedtem hogy hol csesztem el, nem szerettem volna őt kikérdezni erről mert egyébként is olyan ember vagyok aki még az állj arrébbot is sértésnek veszi

2020. szept. 16. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de elmesèlem az èn sztorim. Idèn február elejèn jött ezzel a fèrjem, hogy szeret, de nem szerelmes. Amit abból tudott meg, hogy összehasonlította az èrzèseit irántam, ès egy kolleganője iránt. Engem szeretett, már 8 ève voltunk együtt, de a frissen megismert kolleganőjèbe volt szerelmes. Így hát a hónap vègèn megcsalt, ès el is hagyott èrte. 2 hete váltunk.
2020. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor mondta ezt az exem mikor már készült lelépni a màsik nőhöz.


Ettől függetlenül a szerelem elmúlik csak nem szokás ezt is kijelenteni vagy bejelenteni a màsiknak.

2020. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!