Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egyik lány barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyik lány barátja folyamatosan megjegyzéseket tesz rám, viccet csinál belőlem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A párom egyik volt kollégájáról van szó, akivel megmaradt kapcsolat, anno jóban voltak, most már csak főleg online beszélgetnek,de a párom nagyon nyílt vele, sok mindent elmond neki, de nem is ez a baj.

A lány engem nem ismer, de ellenséges és gúnyos velem, ezt a beszélgetésekben láttam, mert van, hogy valamit nézek a telefonjában és ezt is láttam.

Viccet csinál belőlem és a problémáimból, állandóan felhozza a páromnak, hogy túlsúlyos vagyok, röhög, ha valami problémám akad és elmondja neki a párom. A legutóbb azon viccelődött, hogy terápiára járok. Hülyeségekre biztatja a párom, nagyon tiszteletlen velem, ráadásul így, ismeretlenül. Duruzsol a párom fülébe, hogy én majd mit hogyan akarok, biztos nem gondolom komolyan amiket mondok neki stb.

Egyértelmű, hogy nem volt gyerekszobája. Kicsit úgy érzem, hogy neki ez egy jó vicc, hogy milyen szar dolgok tudnak történni az emberrel, milyen vicces ha egy pár között konfliktus van mondjuk egy harmadik fél miatt, milyen vicces ha valaki nem tud valamit feldolgozni és segítséget kér. A párom ezeket a megjegyzéseket szó nélkül hagyja, eléggé halvérű típus, nem áll bele konfliktusokba.

Eszembe jutott, hogy írnom kéne a lánynak,hogy nagyon szomorú és ízléstelen ahogyan ő viselkedik, más problémáin és testi adottságain nem kellene röhögnie, mert szerintem ez egy ember viselkedésének a legalja. Vagy a barátomnak kén jeleznem, hogy mennyire zavar ez engem?

Nem tudom mit tegyek, de sérti már az önbecsülésem ... A lány menyasszony, nem sokára esküvője lesz, gyereket akar, nem tudom miért viselkedik így...

28N


2020. szept. 16. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Card le a lányt. Azon törd a buksid, hogy a pasid miért viselkedik így, és miért jó neki ilyen "baráttal" tartani a kapcsolatot, aki aláaknázza a párkapcsolatát. Egyszer kérdezz rá, ha ez megy tovább, akkor ideje a pasit kitenni.
2020. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

"a párom nagyon nyílt vele, sok mindent elmond neki, de nem is ez a baj."

De igen, ez a baj. Miért hagyja neki ezt a viselkedést? Miért nem áll ki melletted? Attól a nőtől felesleges bármit kérned, ezt a párodnak kellett volna rég leállítania, de ha őt nem zavarja, akkor nem tehetsz semmit. Én alaposan elgondolkodnék, hogy akarok-e kapcsolatot egy olyan emberrel, aki egy volt kolleginát többre értékel nálam..

2020. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én igazából megértem, hogy sok mindent elmond ennek a lánynak, volt egy kikapósabb időszaka a páromnak mielőtt megismertem és kellett valaki akinek elmondhatja ezeket előítélet nélkül stb. mivel a barátai is elég visszafogott alkatok, a csaj meg gondolom jól szórakozott felelősség nélkül.

Lehet az zavarja a lányt, hogy ez már véget ért így kevésbé szórakoztató a dolog...

Nyilván bennem is felmerült, hogy ő miért hagy mindent megjegyzés nélkül...

2020. szept. 16. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg a barátnődnek, hogy beszélgessen el a havernőjével ezügyben. Persze burkoltan. 😀 ez gáz.
2020. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
99%
Én nem hagynám, hogy a barátnőm így beszéljen a barátomról. Mondja el a véleményét, de nekem ne bántsa.
2020. szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Itt nem a csajjal van a gond, hanem a fasziddal. De azzal hatalmas gondok vannak. Ha valaki a ferjemrol gúnyosan nyilatkozna, vagy nekem sertegetne, aztan jonne nekem csevereszni, annak gyorsan megmutatnam, hogy hányas a kabát, és melyik irányba takarodjon el a szemem elől de azonnal. Amelyik pár ezt nem teszi meg, azzal nem szabad együtt lenni.
2020. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Szerintem is !!!
2020. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Több szálon fut ez a dolog.

1.Ha együtt vagyok valakivel,nem fogok másoknak napi beszámolókat tartani a magánéletünkről,még akkor sem,ha oltári jó haver,vagy barátnő,vagy gyerekkori játszópajti,kolléga,lelkibarát stb.

Főleg a terápiához senkinek semmi köze rajtad kívül,ami orvosi titoktartás alá is esik.

2"merthogy van,hogy valamit nézek a telefonjában"

Sajátod nincs?Véletlenül kinyíllik a messenger,miközben te "valamit"nézel?


3.Majd írsz neki:Ne írj neki,mert így is össze van xarva már ez az egész dolog.Most meg még te is bekapcsolodsz ebbe,hogy mégjobban összezagyváljátok!


Ehelyett inkább mond meg a párodnak,hogy ne szolgáltasson ki másoknak,és fejezze be ezt a pletykaszintű kapcsolatot.Nem férfihez méltóan viselkedik!!Nem teregetünk ki dolgokat,és főleg keményen megvédjük a párunkat,mert a párom,a családom elleni támadást a saját személyem elleni támadásnak veszem!!



50F

2020. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé az jön le, hogy a havernőnek bejön a palid és próbál széttúrni titeket, hogy rámászhasson. De ne legyen igazam
2020. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: Nekem is már eszembe jutott, de van vőlegénye és a párom is sokáig egyedül volt, rámehetett volna... Ettől függetlenül irigykedhet persze.
2020. szept. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!