Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális egy kapcsolatban? Én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Mindig tartós kapcsolataim voltak, ezeknek azért lett vége, mert más lett az életcélunk, másképp láttuk a világot, ennek ellenére viszont mindig szuperül éreztük magunkat, családi ebéd, közös barátikör, programok, mindig érdeklődtünk napjában többször, hogy hogy van a másik, hogy telik a nap, stb.

Aztán megismertem a mostani barátom akivel lassan 3 éve vagyunk együtt. Bár mindenben egyetértünk, jó a kapcsolatunk, mégis teljesen kiölte belőlem az érzelmeket ahogy élünk és érdekelne, szerintetek ez amúgy rendben van-e, ti tapasztalatok már hasonlót a párkapcsolataitokban és ha igen, hogy éreztétek magatokat emiatt. Férfiak véleménye is érdekelne, esetleg hátha tudják miért van ez...


Tehát 3 éve vagyunk együtt. A mai napig nem ismerem a barátait, a szüleit. Soha egyszer sem mentünk együtt társaságba, ha az ő társaságáról volt szó. Ő ismeri a barátaimat a szüleimet, én az övéit a mai napig nem. Mindig tudom hol van, mit csinál, de sosem hív el magával sehova. Állandóan úgy intézi a programokat, esetleg nagyobb eseményeket, hogy 1 napot velem tudjon tölteni, a másikat a barátaival. A szülinapja ugyanez, a születése napján velem van, ünneplünk, másnap elmegy a buliba amit a barátai rendeztek neki...

A múltkor telefonált az anyjával, az anyja kérdezte mit csinál, ő közölte, hogy éppen út közben van (mellettem ült a kertben, grilleztünk). Soha nem hívott fel a 3 év alatt napközben, szinte csak akkor beszélünk, ha találkozunk.

Most volt egy hatalmas családi találkozójuk, ott volt az egész család, 45 személy. Ott volt az unokatestvére barátnője, a tesója barátnője, stb... Engem meg sem kérdezett, hogy setleg szeretnék-e elmenni vele. Amúgy nagyon jó a kapcsolata a szüleivel.

A múltkor elkezdett inzultálni a szomszédom, aki nálam nagyobb, a barátomnál viszont sokkal kisebb. A barátom is ismeri ezt a szomszédot, jóban vannak. Megkértem szépen, hogy beszéljen a szomszéddal(ne szétüsse vagy feszültséget generáljon, egyszerűen beszéljen), mert valami nincs rendben, a szomszéd szexuális jellegű kijelentéseket tesz, amiket én egyértelműen többször visszautasítottam. A válasza az volt bárkitől komolyan venné, de a szomszédtól nem. Mondom ez szép és jó, de Én komolyan veszem és bánt.. Erre a válasz: akkor beszélj vele te.


Nem gondolnám, hogy megcsal, otthon a 4 fal között nagyon szeret és szinte minden szabadidejét velem tölti, csak sportolni jár sokat a barátaival, emellett marha sokat dolgozik. Nem értem a mai napig miért rejteget, én ezt így ebben a formában egyáltalán nem ismerem. Az eddigi kapcsolataimban mindig túlestünk ezen az első fél évben, közös volt a baráti körünk, ismertük egymás szüleit. Nem tudom ezt hova tenni és bele is fáradtam, megölte bennem az érzelmeket ez a haveri kapcsolat.


Nektek vannak hasonló tapasztalataitok?


2020. szept. 17. 12:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Nincs, engem az összes partnerem felvállalt. Bár hozzáteszem, nem is huzna 3 évig azzal, aki a családjának, barátainak nem mutat be. Ez nagyon nagyon nagyon gáz. Vagy téged szégyelli, vagy őket. Vagy baromira titkok valamit.
2020. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

3 éve???


"Tehát 3 éve vagyunk együtt. A mai napig nem ismerem a barátait, a szüleit."


ÉS még is hányszor szóltál emiatt neki?

Mert azért ez bárhonnan nézzük nem normális dolog.

2020. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%

"Tehát 3 éve vagyunk együtt"

Ti nem vagytok együtt. Csak megdug téged rendszeresen és ez így jó neki.

Nekem az a furcsa, egyes nők miért hagyják ennyire megalázni magukat.

Ha otthagyna nem tudnál másik pasit szerezni vagy mi a gond?

2020. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%

Igen, én ismertem az exem (ő a "nő") szüleit, de még fél év után sem hívott el ilyen közös családi eseményre. Voltam is náluk többször is, de ha valamilyen esemény volt, igazából meg se kérdezte, hogy mennek vagy max utána ha annak vége. Néha olyan érzésem volt, mintha szégyellene, pedig szimpatikus voltam a szüleinek. Mindketten külön élünk a szüleinktől. Otthon ülősök voltunk, neki se nagyon volt baráti köre, nekem sem, utána elment másik munkahelyre, találkozott új emberekkel akikkel programokat csinált, engem meg fokozatosan eltolt, kizárt az életéből :) Rájött hirtelen, még ha soha be sem vallotta, hogy neki arra van szüksége, hogy akit évek óta ismer azt elcserélje olyanokért, akiket éppenhogy megismert. Nagyon fájt, meg még fáj most is.


Egyébként én mindig mellette álltam mindenben.

2020. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
4-es: nekem is megfordult már a fejemben hogy szégyel. Elég bolondos és hangos lány vagyok, de nyilvános helyen mindig normálisan viselkedem és ezt tudja ő is, úgyhogy nem hiszem, hogy ez a baj
2020. szept. 17. 12:16
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem normális. Ez inkább hangzik szeretői viszonynak, mint párkapcsolatnak. Egyáltalán van bárki az ismerősei közül, aki tud rólad? Együtt éltek? Csak mert ha nem, én messze nem lennék biztos a helyedben abban, hogy nem te vagy a harmadik egy kapcsolatban.
2020. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
6: nem élünk együtt, de szinte minden nap én vagyok nála vagy ő nálam. Együtt kelünk, munka után egymáshoz megyünk. A 3 év alatt egyetlen egyszer láttam egy barátját fél órára, azt is úgy, hogy spontán betévedtem egy barátnőmmel egy bárba, majd kB fél óra múlva ők is pont oda jöttek be. Akkor teljesen természetesen reagált, bár láttam hogy ő is és a haverja is meglepődött amikor szájon csókoltam. Utána viszont ölelgetett tovább, stb, szóval tényleg nem értem.
2020. szept. 17. 12:26
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, írtam egy privátot, azért azt mert nem akartam ide kiírni, nehogy esetleg magára ismerjen a delikvens, bár kétlem, hogy használná ezt az oldalt.
2020. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Valamiért nagyon nem akarja, hogy tudjanak rólad. A közösségi oldalán vannak kint rólad képek? Vagy bármi, ami arra utalna, hogy együtt vagytok?
2020. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ez elég durva, hogy 3 év alatt sem a barátainak, sem a családjának nem mutatott be. Ilyenről még nem is hallottam :D
2020. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!