Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl komplikálom az ajándékot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl komplikálom az ajándékot?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy ki néztem magamnak már elég rég egy okos órát. Lenne rá pénzem akkor és most is, de mivel lakás felújítás előtt vagyunk, inkább próbálok nem "feleslegesen" költeni. (jó azért veszek ezt azt :))). Párom már mondta h megveszi nekem, ne én nem engedtem.

Az előző barátnője nem olyan volt mint én,neki vett több mindent, vitte is kirándulni, többet kimozdultak bár ezt inkább kényszerből.

Ma akció az okos óra, mondtam h megvessem magamnak mert jövő hónapban úgy is lesz a nevnapom, ő nem kapcsolt h vegye meg nekem.

Én se veszek neki olyan sokszor ajándékot, bár néha Meglepem ezzel azzal de semmi extra. Ő nem is várja el igaz h vegyek neki valamit.

Mit tegyek, szerintetek.

Rosszul gondolkozok.

Én előre le tisztáztam vele,hogy engem "ajándékkal nem tud levenni" a lábamról mégis jól esne h kapnék tőle valamit.

A legutóbb egy ebook readert nézett ki nekem ami kb. 4x ára lenne az órához képest.



2020. szept. 17. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Párod mondta, hogy megveszi, te meg mondtad, hogy nem kell.

Most meg azon szenvedsz, hogy nem akarja megvenni.

Mondd csak, te lenni hülye?

2020. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad neki, hogy ne vegye meg neked, ő pedig tiszteletben tartja a kérésed. Ha ezek után nekiállsz hisztizni rajta, akkor menj vissza az óvodába, mert ez a viselkedés kb. azt az érzelmi fejlettségi szintet éri el.
2020. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen tudom jól,en is így érzek.

Már nrm tudom h mi a helyes.

Nem hiszti, és ezt ő is tudja, ismer.

Nem tudom mi lenne a helyesebb a kapcsolatunknak, úgy általában.

2020. szept. 17. 16:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kimondani azt, amit valójában gondolsz és amit valójában akarsz, nem pedig azt várni, hogy gondolatolvasó legyen. Nem annyira bonyolult ám.
2020. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 4-essel. Ez lenne a helyes.
2020. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tőle kapni meg mint ajándék.

De már én is szégyellem magam.

Mert olyan hülyeségen eszem magam. Tisztában vagyok vele.

Tudom a pro és kontra érveket.

Mégis annyira bánt legbelül.

:(

2020. szept. 17. 17:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyen manipulatív, játszmázós pitsaként akarod leélni az életed? Mert ha nem, akkor ezen tudsz változtatni, csak némi önismeret és érettség kell hozzá.
2020. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Megrendeltem.

Nekem az érzés számított volna h tőle kapom meg. Ő az első párom. Nem vagyok p*csa, de k**va.... Egy rendes lány vagyok.

2020. szept. 17. 17:45
 9/13 A kérdező kommentje:
* se k**va
2020. szept. 17. 17:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, te egy idióta vagy. Megmondtad, higy ne vegye meg neke. Most meg azon vinnyogsz, hogy miért nem vette meg. Hogy bírnak az emberek ilyen idiotakkal kapcsolatban lenni, most komolyan?
2020. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!