Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar ennyire a léte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ennyire a léte?

Figyelt kérdés

Mindenféle rokona van élettársamnak.Apja,anyja,bátyja,huga,lánya,fia.

Senkivel nincs semmi bajom egyedül a lányával.Nagykorú már bőven meg nem is velünk él.Nem adott rá okot hogy ne szeressem egyébként.Az a bajom hogy ha élettársam beszél vele vagy róla látni mennyire szereti.Mindig kedves vele hibáját is elnézi.Ha pénzre van szüksége ad neki.Ilyenkor azt érzem sokkal többet jelent neki ez a lány mint én és rosszul esik.Pedig én teszek meg érte mindent.Olvastam hogy a nők féltékenyek szoktak lenni párjuk nőrokonaira.Nálunk másképp van szeretem az anyját és a hugát is.A lányát hiába akarnám szeretni nem megy.Sőt.Mivel magyarázható ez az érzés?


2020. szept. 17. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Ő a LÁNYA.

Te a nő, akit most dug.


Tényleg nem érzed a szintet?

2020. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert féltékeny vagy csak nem normalis.

Gondolom neked nincs gyereked.

Minden estere egy embernek ha van gyereke akkor a gyereke a LEGFONTOSABB! Legalabbis idealis esetben. A gyerekét a szülő a puszta létezese miatt is szereti.

Masoknak meg ki kell érdemelni. Nem tudom hany éves vagy de értelmes felnőtt ezen nem haborodik fel, felfogja és nem problémázik a világ legtermészetesebb dolgán.

2020. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"azt érzem sokkal többet jelent neki ez a lány mint én" - Igen, ezt jól érzed. Féltékeny vagy, csak ez a fajta féltékenység nem normális..
2020. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Másképpen szereti a lányát, és másképpen Téged. Csak egy tanács: Ha amúgy nem adott rá okot a lánya, akkor szerintem ne éreztesd vele, hogy nem bírod. Nem jó így rosszban lenni (tapasztalat).
2020. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert szerelemből született
2020. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!