Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oliverpoli kérdése:

Tanácstalan vagyok, tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már többmint egy éve kapcsolatban álltam egy lánnyal, akivel elég komoly dolgok voltak tervben, és az első akivel komolyan is tudtam lenni.

Azonban kb 3 hete szakitott velem, azzal az indokkal hogy másra vágyik.

Ámbátor kb 2 hete folyamatosan szexuális téren kérlel dolgokra, és elvárja hogy olyan legyek vele mint szakitás előtt.

Természetesen kiemelte hogy nem járunk tehát ne reménykedjek párkapcsolatban.

Emelett rákantant a pénztárcámra, havi 50 ezer alatt nem kér semmiféle terméket

Esetleg csak a pénz miatt probálja fennt tartani bennem a vágyat? Segitsetek egy válasszal kérlek.

22/F


2020. szept. 17. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Örülj neki ,hogy megszabadultál tőle...

Az ilyeneket kell pofára ejteni.

2020. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű. Koptasd le, és keress egy igazi nőt, ne egy g0lddigger riher0ngy ribkót.

Ő meg keressen egy lovat, és mindenki jól jár majd.

2020. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy minél előbb tedd lapátra ezt az élősködőt.
2020. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök görény viselkedés.

Elérte hogy ragaszkodj hozzá bármi áron...

Ne legyél ostoba!

2020. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kamu a kérdés.

Azért a gerinctelenségnek is vannak határai! Szexuálisan használ téged, mint egy tárgyat, és még pénzzel is lehúz. Na ne már. Ennyit azért még nem ér a punci! Elküldeném anyjába

2020. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Örülnék ha kamu lenne :/ de sajnos nem, egy 20 éves lány csinálja ezt velem.

Teljesen bekell látnom hogy igazatok van, elkéne engednem, de ugye ez sem egyszerű. Eléggé ragaszkodó vagyok, ez volt az első hogy szerelmes voltam úgy, hogy tényleg az is voltam, de ez sem állapot ha ennyien így látják.

Köszi mindenkinek❤️

2020. szept. 17. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
minek adsz neki ajándékot ha nem a párod már? pláne 50 k felett? :o 50 forintért se vennék semmit annak aki azt mondja másra vágyik, és nem rám...
2020. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ember, térj észhez!

Mással dugatja magát, te meg pénzeled! Jó, néha veled is dugatja magát... Mert kapható vagy rá. Meg a pénztárcád is kapható...

2020. szept. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!