Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjem el egy rosszlányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el egy rosszlányhoz vagy mi a francot tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jó és változatos a szexuális életünk, én mindenben benne vagyok (anál, bdsm, hármas, pisi, szerepjáték, játékszerek, extrém helyszínek stb.). Ő itthon egy tündér, mindig a kedvemben jár és besegít a házimunkába. Egyik nős barátja elment egy rosszlányhoz és telebeszélte a fejét, hogy neki milyen jó élmény volt. Azóta teljesen rá van kattanva az oldalra, több lánnyal telefonált, illetve üzeneteket váltottak, de konkrétan még senkihez nem jelentkezett be. Nekem ez nagyon megalázó, kérdeztem, hogy mit nem kap meg, mi hiányzik, de nem tudott rá válaszolni. Azt láttam, hogy nagyon csinos lányoknak írt, így gondoltam a súlyom lehet a gond (60 kg körül vagyok), elkezdtem figyelni az étkezésemre, fogytam is, de a probléma ugyanúgy fennáll. Bármilyen ötletért, tanácsért hálás vagyok, én már kezdtek ebbe a tehetetlensègbe beleőrülni.

2020. szept. 19. 16:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%

Már rég dobni kellett volna azt a csókát, te meg ilyeneken agyalsz.


Idióta egy nő vagy, de kellenek az ilyenek is

2020. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként meg jobban átolvasva szép kis kamu, de még nincs itt Április 1.
2020. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%
Hát, tudom, le leszek pontozva, de én dobék egy ilyen pasit. Mindent megadsz neki, ő mégis megy a farka után, de minek?!
2020. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem szakító ok. Teljesen megalázó és azzal ilyet nem teszünk akit szeretünk.
2020. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
67%
Jelentettem a kérdést amúgy, mint ami kitalált.
2020. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Hellmano ***** válasza:
77%
Szerintem névnapjára vagy szülinapjára fizesd be vagy, ha nem lesz mostanában, akkor Mikulásra :) (amúgy a fenébe, mondd meg neki mi a francot akar téged vagy a rosszlányokat? Döntse el azt te meg lépsz, ha a rosszlányok kellenek neki...)
2020. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%

Na ne mondd már, hogy 60 kg-osan kövér vagy!


Hát ketrecbe úgyse zárhatod, mert annál jobban vágyni fog rá. Mondanám, hogy engedd meg neki, hagy jöjjön rá, hogy nem olyan nagy szám használt nőkbe dugdosni, de az úgyse elengedés, hogy megengeded neki, aztán csomagolsz. Arra meg nem hiszem, hogy képes vagy, hogy engeded és aztán megy minden tovább, mintha semmi nem történt volna.

2020. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
67%
Ó, 5-ös személyében megjelent a gondolatrendőrség. Remélem téged fognak tiltani.
2020. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem kamu. Soha nem gondoltam, hozy idáig jutunk. Én tényleg mindent megadok neki az ágyban és az ágyon kívül is. 11 éve vagyunk együtt (tiniszerelem) és nagyon ragaszkodom hozzá.
2020. szept. 19. 16:29
 10/45 anonim ***** válasza:
94%
Engedd el nyugodtan, ennél jobban már úgyse tudsz kutyába lemenni.
2020. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!