Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzékeny téma; hogyan mondanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzékeny téma; hogyan mondanád meg a párodnak ha elkezdene zavarni a súlya?

Figyelt kérdés

Nekem nincs ilyen problémám, de érdekel a téma.

Tegyük fel hogy alapból neked tetsző alkatú a párod, aki annyit felszed, hogy már zavar.

Most engedjük el a véres szemű, habzó szájú "HA SZERETED 500 KILÓSAN IS SZERETED!!!" válaszokat, olyanokat szeretnék kérdezni akinek volt már hasonló tapasztalata, és megoldotta, vagy ha nem is volt, tudja hogy hogy kezelné a helyzetet.

A kérdés mindkét nemre, minden ízlésre vonatkozik (tehát ha a csontvékonyat és ha a 40+ kilót szereted akkor is érdekel a véleményed.)

Illetve mi az a szint, ami már zavarna a párodon?



2020. szept. 19. 21:15
A kérdező szavazást indított:
Amennyire lehet szókimondó lennék, nem érdekel ha megbántom, de ebben nem akarok finomkodni.
Egyenes, nyílt, és amennyire lehet kedves lennék, ha nem muszáj nem bántanám meg, de valahogy el kell neki mondani, nem beszélnék félre.
Nagyon finoman célozgatnék, hátha leesik neki.
Biztosan még csak szóba se hoznám, nem is célozgatnék rá...
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Én nem hallgatok,hanem elmondom.Ne hazudozzunk már egymásnak,mert azt szánalmasnak tartom.És pontosan erre céloztál,mint:

Jó vagyok így is,nem?Már nem szeretsz? A belső a lényeg,nemigaz?szintű megjegyzéseket nem tartom korrektnek hízás közben,aminek nem egészségügyi oka van.


És a válaszok is kétszínűek +20-30 kilónál,mikor:Nem baj,így husissabb vagy,pont jó,mindenki hízik,ez van,nincs időd ilyesmikre,vannak fontosabb dolgok is,mint a forma,Juci is sportol,és nézd mit ér vele,nincs senkije stb.


Nem célozgatok,de nem sértegetek.Nézzünk reálisan dolgokat.


Nem 3-4 plussz kiló a gond.Nem vagyok szőrszálhasogató,hanem +10en kilók,ami már azért nem elhanyagolható .

És nem egyoldalú ez az igény,mert az nem lenne igazságos.

Önmagamtól is megkövetelem az odafigyelést,és viselem a kritikát,nem besértődök.


F

2020. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Én úgy kezdeném, hogy elmesélnék egy történetet. Például, hogy "ismertem valakit, aki a 20-as éveiben még normál testalkatú volt, de soha sem mozgott eleget. A 30-as éveiben elkezdett hízni, majd 40 éves korára szív- és érrendszeri megbetegedései lettek. Ezekre sok gyógyszert szedett, amikkel néhány évig még stabilizálni tudta az állapotát, 49 éves korára azonban szívrohamot kapott. Végül felépült és úgy határozott, életmódot vált. Azóta leadott pár kilót és rendszeresen mozog, valamint odafigyel a helyes táplálkozásra.

Gondolj csak bele, mennyi bajtól óvta volna meg magát, ha már a 20-as évei végén rájött volna erre! Éppen ezért azt szeretném, ha ezentúl mi is sokkal többet mozognánk és odafigyelnénk arra, milyen étel kerül az asztalra!"

2020. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2es ez elég gagyi. Valószínűleg magától is tudja, hogy a túlsúly nem a hosszú élet titka, és mivel nem tett ellene, valószínűleg le is szarja.


Kérdező, én megmondanám neki hogy engem zavar, persze kedvesen, és hogy diétázzunk meg mozogjunk együtt, szóval segítenék neki.

2020. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Kövér vagy.
2020. szept. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Leülnék vele beszélni, hogy mi is történt mostanában és próbálnám rábrszélni valami közös kompromisszumra, pl. egészségesebb kajákat csinálok, lemegyek vele kocogni,stb.
2020. szept. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy. Gyakorló dagadtként tudom, hogy nem vagyok se hülye, se vak, pontosan tudom hogy mennyi felesleg van rajtam. Ki tudom vonni a jelenlegi súlyomból az összejövős súlyomat egyedül is. Ha egyenesen belevágják a fejembe, az nem sokat segít, csak még inkább görcsös leszek tőle. Annál már csak a célozgatás szarabb... A férjem tisztában van ezzel szintén, türelmes.


Ha pedig annyira elviselhetetlen az élet, akkor menjen szét a párkapcsolat. Az ilyen beszélgetések meg célozgatások úgyis csak mérgezik.

2020. szept. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-össel értek egyet.

Azért, mert zavar a túlsúly nem hagynám magára.

Nem is biztos hogy nagy beszélgetés lenne, csak a kaja lenne egészségesebb, meg eljárnánk bringázni vagy mozogni kicsit többet.

2020. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten felszedtünk a férjemmel egy tízest az utóbbi időben. Egyik este a kanapén zabalva végignézve a másikon megállapítottuk, hogy rohadt dagadtak vagyunk és ideje lenne lefogyni. Hát így jeleztük, azóta követjük a diétát, járunk sportolni.
2020. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8#

Ez aranyos volt:)

😘

Kb ilyen a harmónia!

1#voltam.

2020. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző párom szépen meghízott mellettem, ráadásul alacsony férfi volt így rakodott a hasára. Én letettem a cigit és elkezdtem diétát és edzeni. Eleinte hívtam edzeni, nem jött, majd főztem diétás kajákat, megette ízlett neki, majd bevágott utána egy tabla csokit. Majd leültettem és elmondtam mi lesz a következménye ha nem változtat, ígéret volt, tett nem. Beszéltem vele újra és ujra. Aztán meguntam. A szexuális vonzalmam iránta csökkent majd eltűnt. És szakitottam. Úgy akart maga mellett tartani, hogy megpróbálta az onbizalmam lerombolni, ahelyett, hogy a sajátját építette volna.
2020. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!