Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mellműtém után mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mellműtém után mindenki dicsér, kivéve a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
80/G melleim voltak, iszonyú hátfájással járt, lógtak mint a fene melltartó nélkül, gyűlöltem tükörbe nézni és sokkal kövérebbnek tűntem miattuk, holott normál súlyom van (61 kg). Évekig spóroltam a műtétre, mellfelvarrást es implantátmot kaptam, most "csak" E kosarasok, de végre nem lógnak és melltartó nélkül vagy kivágottabb felsőben is szép dekoltázsom van. Ismerőseim szerint a műtét óta kivirágoztam, sokkal jobban nézek ki, de a páromnak nem tetszik, azt mondja, sokkal jobb volt a műtét előtt.

2020. szept. 20. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet hogy az implantátummal van gondja?
2020. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Nagyobb mellből lett kisebb implantátumos mell... persze hogy nem tetszik neki. Ő azt szerette amilyen volt.

Most meg teljesen más lett, nyilván okádik az implantátumtól is.

2020. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egészségügyi okból is szükséges volt a műtét, az állandó hátfájás már elviselhetetlen volt. Az implantátum méretét, formáját közösen válaszottuk ki (ő is benn volt velem az orvosnál), nem mondta akkor egy szóval sem, hogy nem tetszik neki.
2020. szept. 20. 08:53
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak kisebbítik, nem nagyobbítják, miért kell implantátum? Amúgy majd megszokja. Gondolom tudja, hogy neked milyen panaszokat okozott, talán az egészséged előbbre való, mint hogy neki mi tetszik jobban.
2020. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Majd megszokja.

Elhiszem hogy most megszeppent, de ez nem az ő szexuális vonzalmáról szólt, hanem arról, hogy te akarsz-e 0-24 fájdalomban élni.

2020. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha az tetszett neki, hogy neked állandó fájdalmaid voltak és ez megkeserítette az életedet, akkor gratulálok ehhez a lovaghoz...

Fontosabb neki a melled mérete, mint az egészséged, nagyon önző ember.

2020. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Ne hordj melltartót...talán ennyi is elég a megoldáshoz.
2020. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Magadnak kell hogy tetszen. Szerintem sokkal fontosabb hogy te jobban erezd vele magad, mint hogy neki optikai élmenyt nyújtson. 24L
2020. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 nem csak optikai élmény egy mű mell. Jelen esetben a kisebbítést meg tudom érteni, mert valóban egészségügyi oka volt, de azt nem értem, hogy miért nem tudta a doki implantátum nélkül megcsinálni. Titeket is lelombozna, ha egy szilikonnal feltöltött valamibe kellene beleülni a "gyári" helyett.
2020. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9

Maga a trendi formavilág is természetellenes sokszor, mint egy túlhízott-megdagadt pattanás némelyik plasztikeredmény:D

2020. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!