Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulreagalom? Mit kene tennen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom? Mit kene tennen?

Figyelt kérdés

Baratommal 2 eve vagyunk egyutt. Sokat veszekedtunk mindig is, de nagyon szeretjük egymast. Tavkapcsolatban elunk (veszprem-vas megye).

A problema a következő. Kb 1 honapja baratom elkezdett ignoralni, nem ertettem miert, a napi beszelgetesek lementek 2-3 napi beszelgetesekre, ebbol persze veszekedesek szulettek hiszen ki akarna hogy ignoraljak. Beszélgettunk kicsit rola kiderult hogy a papaja korhazban van. Nem tulajdonitottam kulonosebben neki figyelmet mert a 2 ev alatt nem ez volt az elso eset. Ugy kezeltem mint eddig kerdeztem mi a helyzet vele jobban van e stb.

3 hetre ra odaig fajult ez az egesz hogy baratom egy rosszabb napjan kijelentette hogy szakitani akar mikor epp veszekedtunk mivel neki ez igy most jobb. Vegul odaig jutottunk hogy majd masnap megbeszeljuk. Megbeszeltuk hogy most tartunk egy honap szunetet az alatt keveset beszelunk, de most maganyra van szuksege mert a papaja állapota gyorsan romlik. Ugyanugy irtuk es mondtuk egymasnak hogy szeretjuk egymást. Mivel levette a kapcsolatot face-rol is azt mondta ha majd talalkozunk visszarakjuk ha mar tenyleg egyutt leszunk ujra. 1 honap pihit beszeltunk meg, en ugy akartam hogy egyaltalan nem beszelunk de baratomnak ez nem tetszett ugyhogy beszelgetunk.

Azota ugyanúgy 2-3 beszelunk naponta ez volt 1 hetig majd a papaja meghalt.. En tudom hogy O volt a csalad kozeppontja baratom pedig nagyon szerette. Kerdeztem hogy valamiben tudnek e segiteni mondta hogy nem.. Azota pedig a szeretlek és a többi dolog is megváltozott. Nem beszelunk (ugy erzem idot kell neki is es a csaladjanak is hagyni hogy egyutt legyenek) egyaltalan nem ir bar ezen nem csodalkozom de akárhányszor irom neki hogy szeretem es számíthat ram semmit sem ir vissza. En reagalom tul?

Gyaszolnak ezzel tisztaban vagyok. Mondta hogy most a csaladban mindenki egymasra tamaszkodik es bar nem kedveli a családja nagy reszet most neki is ezt kell tennie. Csak kicsit aggodom emiatt az egesz miatt. Sosem volt olyan hogy 1 nap se beszeltunk volna.. Kicsit uj nekem ez a dolog es nem tudom hogy kene kezelnem. Jovo heten lesz a temetes ugy gondoltam addig teljesen beken hagyom. De megis van bennem egy eros aggodas, egyreszt baratom miatt hogy hogy viseli masreszt hogy ezutan mi lesz velünk. 3 het mulva mennek meglepibol hozzajuk akkor jar le az egy honap.


2020. szept. 20. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Ez sosem volt kapcsolat. Meg már vége is.
2020. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már vége van. Te is tudod.
2020. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De miert lenne? Amig nem jott ez a sajnalatos hír jól elvoltunk.
2020. szept. 20. 10:22
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is így kezdődött mikor átment tavkapcsolatba. Idővel zavarta, ha érdeklődök felőle,azt akarta csak akkor keressem, ha muszáj, az se baj ha csak két hetente találkozunk stb. Igazából szimplán lecserélt (ahogy az előttem lévő 2-3at is), csak nem volt annak a nagybetűs nőnek annyi gerince hogy szemembe mondja.
2020. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De mi mindig tavkapcsolatban voltunk. Az egesz igy kezdodott. Sosem volt problema max ha valami kozbejott es nem tudtunk egymashoz menni. Nem egy baratom van aki ilyenben el.

De en nem erzem hogy vege lenne. Nem mondta hogy hagyjam beken nem mondta hogy vege van. Itt vannak nalam a ruhai, szerintem csak ido kell neki.

Azert is beszelnem at vele a dolgokat hogy jovore idekoltozhetne. Jelenleg szerintem eselytelen a papaja miatt. Most valoszinuleg nagyon sok dolguk van.

2020. szept. 20. 10:27
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja es a felnott párkapcsolat itt nem azt jelenti hogy 28+ vagyok. En meg csak 21 vagyok egyetemista, most lesz meg a jogsim is ezzel is kozelebb leszek kicsit hozza.
2020. szept. 20. 10:29
 7/19 A kérdező kommentje:
Meg azt hozzatennem hogy miutan szakítottunk es kibekultunk egybol jott azzal hogy jaj mi lesz ha ebben az egy honapban talalok egy jobb pasit. Szoval erdekeltem:) meg valszeg most is csak.. Ez egy eleg nagy csapas most a csaladjuknak.. En nagyon sajnalom oket.
2020. szept. 20. 10:41
 8/19 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran szoktatok találkozni? Milyen gyakran szexeltek?
2020. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

2 hetente talizunk. Igy nincs a szexuális eletunkkel baj mert imadjuk egymást, egymás testet is. Kuldunk egymasnak kepeket ha tovabb tart mint 2 het.

Pl a korona elso hullamanal 4 honapig nen talalkoztunk. Ez csak annyit segitett hogy negjobban "vagytunk" egynasra. Jelneleg is ez volt. Kertuk egymastol a kepeket, videchat. Csak miota a papaja meghalt.. Azota nem nagyon beszelunk. Szeirntem csak ido kell neki. De nem csak neki az egesz csaladnak

2020. szept. 20. 11:05
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért van vége és azért nem volt igazán komoly kapcsolat, mert ha 2 ember igazán TÁRS egy kapcsolatban, akkor egy tragédiában ott állnak egymás mellett és szükségük van a másikra, nem szakítanak. Téged nem tart társnak, inkább úgy érzi nehezíted a helyzetet, ezért ignorál.
2020. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!