Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el tőlem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el tőlem a párom, hogy ugorjak ha ő fütyül?

Figyelt kérdés
A héten alig találkoztunk mert messze van a munkahelye. Nem is várom el, hogy lejárkáljon hozzám ilyenkor. Én a munka miatt szintén nem tudok menni. Jelenleg nem élünk együtt. Hétvégén a családjánál alszik. Ami tőlünk kb 20 kilóméterre van. Már 2 napja horgászik egy tavon, és elvárná, hogy menjek át hozzá ma estére. 7-ig pecázik. 8kor tudna felvenni. Konkrétan aludni mennénk át hozzá. Én meg nagyon korán kelnék, hogy beérjek. Igaz az állomásig kitenne. Nem nagyon hív mert nem ér rá. Nem veszi fel ha hívom. Ha felhív akkor meg sem kérdezi mi van velem. Csak féltékenykedik, és vádaskodik, hogy biztos megcsalom. Annyira unom már ezt a sok hülyeséget. Már elnézést. Beszéltem vele, ha nem hagyja abba a vádaskodásokat meg az önzést ( akkor bármennyire is fáj) elválnak útjaink. Mit rontottam el? Én vagyok az önző?
2020. szept. 20. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2020. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nincs túl sok èrtelme.
2020. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Féltékenykedik, vádaskodik (szerinted alaptalanul).

Ez aligha fog jó irányba változni.

Ma este pedig szexelni akar. Dönts, de alighanem a kérdésedben már jól tapogatsz a helyes megoldást illetően...

2020. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem alaptalanul vádaskodik.
2020. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acelsziv ***** válasza:
100%
Tehát van valaki akit igazából nem is érdekelsz, nem foglalkozik veled csak egy tömhető lyuk vagy számára. Jó ez neked?
2020. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt rontottad el hogy még együtt vagy egy ilyen idiótával!
2020. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dugáskor fel tud hívni... Szerinted mire kellesz neki? Ez kell neked?
2020. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!