Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tutyi mutyi a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tutyi mutyi a barátom?

Figyelt kérdés

Most költöztünk össze és nem szeret hivatalos dolgokat intézni. Miért ilyen tutyi mutyi?

Ő 31/F.

Én 28/N.



2020. szept. 20. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarja csinálni, ha más elintézi helyette?
2020. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki szeret? Mindenki utálja, hogy elvágják az egész napját egy max. 10 perces ügyért.
2020. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exem az én fejemhez is vágta sokszor hogy tutyi-mutyi vagyok, de igazából ez csak az miatt lehetett, mert máshogy csinálunk bizonyos dolgokat. Mellesleg ő semmi hivatalos ügyet magától nem tudott elintézni és főzni se tud magára, vagy csak nem akar. Szakítás után mondta, hogy nem vagyok tutyi mutyi, na mind1...


F/27

2020. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Vannak ilyenek. De te sem vagy jobb, ha összeálltál egy ilyen csókával.
2020. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Sőt inkább még a te szégyened hogy tutyimutyi szar alakokkal élsz együtt.
2020. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Szóval ha utál a hivatalban várakozni meg hivatalos dolgokat intézni akkor az ember tutyi-mutyi.


-Női gondolkodás 2020

2020. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ettől tutyi mutyi valaki, szerintem a kérdező sem erre gondol, hanem inkább arra, hogy bszik elintézni ilyen dolgokat a párja. Minden kapcsolatban fontos, hogy meglegyenek osztva a teendők.
2020. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És is utálok, de ettől nem feltétlenül az.

Te csinálsz helyette mindent?

N

2020. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ért hozzá, fél a felelősségtől, talán.
2020. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!