Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, ha pár egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha pár egyik tagja el akarja hagyni az ajándékozás szokását szülinapon/karácsonykor stb, annak ellenére, hogy tudja, hogy ez másiknak fontos? Nincsenek anyagi gondok. Sőt a születésnapok ünneplését is szivesen elhagyná.

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 22:03
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
50%
Vilàgéletemben utàltam ünnepelni, ajàndékozni. Aki nem fogadja el...😆
2020. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
A sajátját elhagyathatja, az ő döntése, az ajándékozást is kihagyhatja, de mástól nem várhatja el azt az adott ember, hogy a másik személy elhagyja a saját születésnapja megünneplését.
2020. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Nincs olyan, hogy csak egyik félnek kell alkalmazkodnia a másikhoz! Ha az egyik elhagyná, a másiknak fontos, akkor érdemes kompromisszumot kötni. Mondjuk a sajátját ne tartsa, de a másik ünneplését ne tegye tönkre. Vagy nem ünnepeknek, csak adnak egymásnak valami jelképes apróságot. Attól függően, hogy neki mi nem tetszik a szülinapján, és a másiknak miért fontos ezt ünnepelni.

Olyan nincs, hogy kitalálja, hogy neki ez nem tetszik, és kötelező hozzá alkalmazkodnia a párjának. Semmivel sem fontosabbak az igényei.

2020. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az nem tetszik neki, hogy akkor az övét ne és ő ne kapjon. Neki úgy lenne jó, ha egyikőnk se kapna és minden ünnepet hanyagolnánk.
2020. szept. 20. 22:26
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Én megkérdezném tőle minek tudható be ez a fordulat. Aztán ha még mindig ezt akarja, akkor őt ne ünnepeld meg, meg se említsd. Viszont te nyugodtan ünnepelj a családoddal, barátaiddal. Ja, és ilyenkor ne is vidd el magaddal sehova, ő meg poshadjon otthon egyedül.
2020. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Mivel nekem ez fontos, számomra visszataszító és sivár lenne, hogy mindegyik napot ugyanúgy tartjuk, mint a többit. A nagy ajándékozásoknak nem vagyok a híve, de az ünnepléseket, alkalmakat, a velük járó előkészületeket nagyon szeretem. A családommal nem lehetett mit kezdeni, mert olyan emberek, akiket nem akarok kényszerlátogatni, de szeretek ünnepelni és a számomra kedves emberekkel szervezni egy különleges programot, koccintani, sütni-főzni. Nekem hiányozna, szomorú lennék. Valószínűleg kizáró ok is lenne.
2020. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
külföldön élünk. egyelőre csak vele tudnék ünnepelni
2020. szept. 20. 23:24
 8/18 anonim ***** válasza:
Velem csinálták már. Pár héttel az enyém előtt, a szülinapján apró dolgokkal megleptem, majd mikor az enyém lett volna fogta magát és hazament. (Nem aznap, előtte egy nappal).
2020. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
7: talán épp azért kellene... Nem egy unalmas, szürke gyászos életet élni. Egyszer voltam valami szar étteremben, a mellettünk lévő asztalnál esküvőzött egy páros. Nagyjából 5-en voltak. Egy szar helyen, szar kajával, ócska ruhával, az egész ízléstelen és szomorú volt. Na, ezért nem akarok ilyen sótlan emberekkel lenni.
2020. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
En tiszteletben tartanam. Kulsoseg, hiabavalosag erzese, latszat. Nagyon sokan vagnak jo pofat ahhoz, amit valojaban nagyon utalnak.
2020. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!