Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális?

Figyelt kérdés

Szóval röviden, van egy kapcsolatom, barátnőm már lassan egy éve. Minden rendben, viszont ő eléggé fanatikusan féltékeny típus. Igazából semmi oka rá, őszinték vagyunk, semmi titok. Azt mondta fél hogy találok jobbat stb.


Nos, van egy lány barátom akit ismerek már nagyon régóta, jóval korábban megismertem mint őt. Sose kavartunk meg semmi. A probléma az hogy találkozni szeretne velem 1-2 órára, dumálni, hogy mi újság vele meg velem. Van párja egyébként.


Szóval hogy lehetne megoldani azt hogy találkozhassak vele anélkül hogy balhé legyen? Ha szólok megöl, ne szóljak? Félek ha nem szólnék rosszat tennék, pedig semmit sem teszek.



2020. szept. 21. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
vigyed magaddal
2020. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 ez ugye nem komoly válasz?
2020. szept. 21. 16:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat az, ahol olyan durva a féltékenység, hogy nem mered mondani, mert "megölne"? Szerintem a lánynak rendbe kellene tennie magát, mert így a kapcsolat kárára fog menni a túlzott féltékenység. Mondd neki, hogy mész, és bízzon benned, mert őt szereted és ha szeret, akkor nem fog korlátozni, főleg ha eddig sem adtál okot a féltékenykedésre.
2020. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális.


Miért ne lenne komoly #1 válasza? Ismeri a barátnőd a csajt? Ezek a féltékenységi rohamok nagyobb eséllyel maradnának abba ha bemutatnád őket egymásnak és a csajod látná hogy nincs köztetek semmi.

2020. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#2: most már értem a csaj miért ilyen. 1-es voltam.
2020. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De mégis mit gondoltok? Hogy viszem magammal a barátnőmet hogy bemutassam egy lány barátomnak? Az eszetekbe sem jutott hogy mi van ha barátnőm erre nem vevő meg hogy mondjuk távkapcsolatban vagyunk és nem fog ezért leutazni 150 km-t? Bárcsak olyan egyszerű lenne az élet mint ahogy páran itt gondolják, de azért köszi.:D
2020. szept. 21. 17:03
 7/15 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Jajj pucukám, azt nem írtad, hogy 150 km-re laktok egymástól.De tényleg be kellene mutatnod a két nőt egymásnak, ebből látná a barátnőd, hogy nincs titkolnivalód. Ha rájön, hogy úgy találkoztál a lány haveroddal, hogy nem szóltál neki előre, még a szenteltvíz sem fogja rólad lemosni, hogy dugni jársz a havernőhöz. Egyébként elég szerencsétlen dolog, hogy ennyire távol laktok egymástól, összeköltözést nem terveztek?
2020. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát de ez a baj, hogy amúgy semmit sem akarunk egymástól. Szóval ha nem szólok barátnőmnek akkor már egyből megcsalom..2020. :D


Na de értem amúgy mire gondolsz #7-es.

2020. szept. 21. 17:28
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mièrt ne vihetnèd magaddal? Más pasi is viszi nèha magával a barátnőjèt, ha a haverokkal, vagy barátjával találkozik. Ezen nem változtat, hogy nőnemű barátról van szó. Hogy mennyire vevő rá, azt nem tudhatod, amíg nem beszèltek róla. Lehet jól is esne neki a meghívás, mert így látná, hogy tènyleg nincs takargatni valódi, ès nem megfekteni mèsz a csajt.

Azt meg nem említetted korábban, hogy távkapcsolatban vagytok. Kár háborognod.

2020. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ő pl. suliban találkozott egyik csoptársával és úgy dumáltak, erről sem szólt. Ilyen alapon nekem sem lenne muszáj.
2020. szept. 21. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!