Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miutan nem volt szex a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miutan nem volt szex a kapcsolatotokban, meddig maradtatok egyutt?

Figyelt kérdés
Mi 13 honpja nem szexeltunk
2020. szept. 22. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet azt bírni?
2020. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki kb eddig, és utána keresett egy szeretőt magának, akivel viszont nagyon boldog és jó a szexuális élete. Sajnos a nő egyáltalán nem kívánja a szexet. VAgy kívánja, csak mással, nem lehet tudni.
2020. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Én egy ilyen hónap után már tudok hinni a kapcsolatban. Ha egy hónapon át hozzám sem akar érni a párom, akkor annak oka van.
2020. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2 évig birtam utana elváltunk és hülye voltam hogy addig is vártam!

46f

2020. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyan volt esetleg hogy evekig szex nelkul voltatok aztan minden helyrejott? Van remeny?
2020. szept. 22. 12:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Most tartunk 6 évnél, ma is próbálkoztam egy kis összebújással (még csak nem is szexszel), de olyan kényszeredettség ül ki az arcára, hogy mindig nekem lesz lelkiismeretfurdalásom.

Elválni nem akar, sem beszélni erről vagy tenni bármit is.

Nem látok ebből kiutat, szeretőségtől undorodom.

2020. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerre kb 2 év a leghosszabb idő, de volt olyan 4 év ami alatt 2 alkalommal szexeltünk, nyomban terhes is lett, elérte a célját. Miután a gyerekekkel nem kellet már annyit foglalkozni javult a helyzet, havi 1 alkalom.
2020. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindannyian a gyerek miatt maradtatok? Mert ez igy nagyon nehez
2020. szept. 22. 13:07
 9/13 anonim ***** válasza:

"7" vagyok

Egy kapcsolat kezdetén nagyon fontos szempont a jó szex, amíg csak egymásra kell koncentrálni ez el is várható. De egy gyerek a mindent felborít, főleg ha még beteges is. Nálunk a lányunk nagyon beteges volt fiatal korában, annyit jártunk kórházba hogy tudtam mindegyik nővérke nevét, ilyenkor nem a szexen gondolkozol. Volt olyan hogy összebújtunk és úgy aludtunk el, de hulla fáradtak voltunk. Egy pár hónap után már nem igényled a szexet, a fáradság teljesen kiöli a vágyat belőled. Nekünk nem volt segítségünk, nem tudtuk lepasszolni a gyerekeket, a párom nem akarta egy idegenre bízni őket.

2020. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azert csak megkivantatok egymast nem? Ez eleg fura utolso...

Minden szep es jo csak dugni faradtak voltunk. Enni nem?

2020. szept. 22. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!