Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok ha olyan emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha olyan emberrel jöttek össze aki vega és erölteti meg finnyás ne egyél többet húst?

Figyelt kérdés
Ti
2020. szept. 23. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Szakítanék. Rám senki ne erőltessen dolgokat akaratom ellenére. Ha én elfogadom hogy vega, kakor ő se hisztizzen, hogy beburkolom azt a husit.
2020. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Nem jövök össze ilyennel. Se dohányzóval, stb. Épp elég ember van a világon, hogy találjunk olyat akivel passzolunk.
2020. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem jönnék össze ilyen emberrel. Mármint semmi bajom a vegákkal, de ahogy én sem tuszkolom le a száján a véres steak-et, úgy legyen szíves ő sem megmondani nekem, hogy mit ehetek és mit nem. Nálunk egyébként én főzök többnyire, és bár figyelembe veszem a háztartásban élők igényeit, azért nem fogok külön főzőcskézni senkire.
2020. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Én személy szerint befejezem vele a kapcsolatot. Engem nem zavar, ha valaki vega, de azt nem tűröm el, ha rám erőszakolna olyan dolgot, amit én nem akarok. Nem illünk össze, és kész.
2020. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Túl sok üzközési pont lenne, nem választanék vegán-vega párt.
2020. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Vega ismerőseitel nem szokták erőltetni?
2020. szept. 23. 14:31
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Vega nem fogja ezt csinálni, általában értelmesek. Van egy világképük, ami már az ókorban is megjelent, ennyi. Szerintem a vegánra gondoltál, akik minden állati eredetű ételt megtagadnak. Tapasztalataim szerint ők általában nem kis mentális csavarral rendelkeznek, ők fognak agresszíven rád menni és mindenért számon kérni, rád erőltetve amit akarnak.


A vegán egy sznob réteg, akik azt hiszik attól többek, mert vegán cuccokat vesznek többszörös áron, sokkal környezetszennyezőbb csomagolásokban (ebbe az előállításuk is beletartozik), sokkal jobban pörgetve a fogyasztást. Elhitették velük, hogy ezzel kényelmesen megmentik a bolygót, közben amivel gondjuk lenne, például az embertelen körülmények között tartott és nevelt állatokkal, amikkel zsák sz*rként bánnak a multik, arra tesznek magasról. Te vagy a hibás, mert megveszed, majd beül a kanapéjába és elélvez azon, hogy instán lájkolták a kajáját, amiben pl. a tejet helyettesítő szójaelőállítás ugyanannyira káros a környezetre. Nem lenne kényelmes a gyárak előtt sztrájkolni, nekimenni ezeknek a hatalmas cégeknek és rákényszeríteni őket a helyesebb működésre, de arra tökéletes, hogy felsőbbrendűnek érezze magát és pózolgasson.

2020. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

6-os: miért erőltetnék? Értelmes emberek tisztában vannak vele, hogy az ízlésem és döntéseim nem lehet erőltetni, hogy mások legyenek, ha csak nem én akarom önszántamból, hogy változzanak.

Ugyanez a bajom, ha valaki erőlteti a saját vallását, hobbiját, baráti társaságát vagy egyéb ízlésvilágát a másikra. Attól, hogy valaki párja vagyok, nem kötelező mindent ugyanúgy csinálnom.

2020. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#7: tapsvihar!
2020. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem jövök össze olyan emberrel, aki rám akar erőltetni egy szokást. Nem zavar, ha valaki vega, sokszor tudnánk együtt enni, mert nem eszem túl sok húst, de ha meg akarok enni egy bacont, akkor meg fogok.

Nekem normális vega és vegán ismerőseim vannak. Ahogy én nem erőltetek rájuk semmit, úgy ők sem rám. Ahogy intelligens, felnőtt embereknél szokás.

2020. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!