Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek adnál igazat?

Figyelt kérdés

A párom néha úgy alakítja a dolgokat, hogy ne láthassam az e-mailjeit. Attól függ, hogy milyen levelező rendszer vagy milyen e-mail. Szerintem ezt egy csaj haverja miatt csinálja, aki csak haver neki de tudja, hogy én nagyon nem kedvelem, nem teljesen ok nélkül. Nem akarja elvenni a párom, nem is a férfiakhoz vonzódik, ennek ellenére nem kedvelem és ezt a párom is tudja. Szerintem ezért nem akarja, hogy meglássam ha esetleg beszélnek. Nem minden nap trécselnek de azért előfordul.

Azért gondolom, hogy a csaj miatt mert amikor az anyja vagy egy kollegája vagy egy másik haverja ír neki, akkor nem zavarja ha látom. A csajjal sem beszél semmi különöset de mivel tudja, hogy nagyon nem szeretem és egyszer már volt belőle nagy vita, ezért nem örülne ha látnám. A vita akkor abból volt, hogy nekem nagyon rosszul esett, hogy a csajnak írt egy ünnepnap alkalmából és nekem sem ajándékot nem adott, se nem is mondott egy szót se. Amúgy ezen kívül más oka is van, hogy miért nem szeretem ezt a csajt de most ezt nem szeretném leírni mert túl hosszú lenne.


Mondtam neki, hogy látom nem akarja, hogy meglássam az üzeneteit. Nem turkáltam benne de ahogy kattintgatott a gépen mikor ott voltam, megéreztem, hogy el szeretné rejteni. Mondta, hogy ez az ő privát dolga. Végül addig mondtam neki, hogy dehát mi van ott titkos, hogy megmutatta mit írt a csajnak. Semmi erotikus meg romantikus nem volt benne. A lényeg, hogy nem szereti ha látom ha beszélnek. Engem ez is zavar. Azt mondja, hogy az e-mailek az ő privát dolga de megfigyeltem, hogy szerintem más e-maileket nem rejt el, csak amit ez a csaj ír.

Mondtam neki, hogy szerintem ha nincs valamibe semmi titkos, minek rejtegetni. Meg mondtam, hogy felőlem megnézhetné az én üzeneteimet is, nekem nincs titkolnivalóm.


Ti kinek adtok igazat? Egyrészt, konkrétan a csajjal kapcsolatban, másrészt az e-mail témában: ha nincs semmi titkos, simán megnézheti a másik vagy ez legyen mindenkinek magánügy? Mármint nem úgy megnézheti, hogy direkt nyomozó módjára hanem ha úgy adódik, hogy pont ketten ülnek a gépnél és meg van nyitva a gmail vagy facebook vagy valami. Vagy ha szóba jön vagy nem tudom.

Még egyszer mondom, nem törtem fel az üzeneteit meg nem ültem oda a géphez a tudta nélkül, csak épp ketten voltunk ott mikor meg volt nyitva a gmail.



2020. szept. 23. 15:49
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Az a pláne az egészben, hogy amúgy meg valójában szerintem ő is néha kíváncsi, hogy mit néztem a telefonomon vagy ha lát egy fiúval vagy hallja valakinek a nevét, akkor azért "megmozdul" benne a kíváncsiság de nem mondja ki.

Pedig én tudom, hogy tud féltékeny lenni, csak esetleg nem mutatja ki annyira mint én. Vagy legalábbis nem akarja de úgyis látni rajta ha úgy van.

2020. szept. 23. 15:53
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

A párodnak adok igazat.

Mi sohasem nézzük egymás üzeneteit. Nem érdekel. Azt üzen bárkivel amit akar. Az privát.

2020. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Én is a párodnak adok igazat. A levelezései az ő magánügye, a csajra meg teljesen feleslegesen féltékenykedsz. Előled én is titkolóznék, elég elviselhetetlennek tűnsz.
2020. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Direkt hangsúlyoztam, hogy amúgy másokkal nem viselkedik így, csak akkor ha erről a csajról van szó. A másik dolog meg az, hogy én nem direkt nézegetem de ha épp akkor megyek oda véletlenül mikor azt nézi, akkor most rejtse el mindet mert jujj nehogy meglássam?

Szerintem ez a nem normális és nem azzal van a baj, hogy nincs titkunk egymás előtt.

2020. szept. 23. 15:58
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Ha korábban hisztiztél miatta, akkor igenis érthető a reakciója vele kapcsolatban.
2020. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Te végül is elakarod tiltani a csajtól , mert TE nem kedveled!!

VÉLETLENÜL jársz arra... Vicces :)

Privát! Írtam a 2-esben is. A párom azzal írogat akivel akar. Hidd el megtudnám nézni. De sohasem tettem, s nem is tenném!

Csak magadat minősíted, így a csaj és a párod előtt is. Most már előttünk is.

2020. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Jó de ő meg titkolózott már akkor is. Amúgy már akkor sunnyogott. Még mielőtt én akkor összevesztem vele. Még akkor sunnyogott, mielőtt összevesztünk, hogy ünnepnapkor neki ír és engem elfelejt.

Találkozni is úgy találkozott vele, hogy sunyiba. Azt mondta dolga van de közben vele találkozott, pedig akkora velem volt megbeszélve programja.

És másokkal ezt nem csinálta. Másokkal sose találkozott úgy, hogy nem szól.

És nem azért szól mert követelem tőle hanem ha másokkal találkozik, akkor elmondja MAGÁTÓL de mikor a csajjal találkozott akkor direkt meg se mondta, hogy vele van éppen. Pedig én korábban mondtam neki, hogy akár be is mutathatna a csajnak mint barátnőjét, már tudtam a csajról és a csaj is rólam. Ha mondjuk szólt volna vagy akár be is mutat neki és nem utólag derül ki a sunnyogás, akkor nem esett volna rosszul. Főleg, hogy akkorra beszéltünk meg kettesben programot.

2020. szept. 23. 16:05
 8/31 A kérdező kommentje:

Különben meg mi azon hihetetlen, hogy véletlen akkor megyek oda hozzá mikor az e-maileket nézi? Ma például bementem a szobájába valamiért, nem láttam hogy konkrétan mit néz a gépen, messzebbről nem látom, csak ha odamegyek. Meg amúgy vele lakok. Most mindig kérdezzem meg hogy nem zavarja-e ha odamegyek?

Én magasról leszarnám ha kíváncsi lenne az e-mailjeimre.

2020. szept. 23. 16:07
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted miért titkolja el? Csak olvasd már el azt a hisztérikus vergődést amit ide leírtál 20 percen belül. Valószínűleg nem akarja ezt személyesen megélni minden áldott nap.
2020. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hagyd el a párod. Csak jót teszel vele. Azzal beszél egy felnőtt ember akivel akar!! Azért "titkolózik", mert nem vagy százas.
2020. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!