Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátom lába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom lába büdös?

Figyelt kérdés
Én 21,a barátom 22,és kissé büdös a lába, anyum is megszólta már, ritkán hord zoknit ha cipőben van, és mikor megkérdeztem, hogy miért nem hord megsértödött és bunkózott, meg nem válaszolt. Szeretem, de kissé igénytelen, nem akarom megbántani, próbalnék beszélni vele, de nem tudom hogyan, ha elkezd bunkózni.

2020. szept. 23. 16:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nehez ugy, az a legjobb ha oszinte vagy.. fontos a lab higenia. Ha erre sem ad akkor mashol milyen lehet 😁
2020. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Sajnos ez nem túl jó dolog!

Mond meg neki, hogy gyakrabban mosakodjon, és hordjon zoknit.

2020. szept. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Cipőben néha nem hord zoknit? Wtf
2020. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

[link]


Lábra a legjobb.

2020. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól is lehet büdös ha hosszabb ideje van a lábán a cipő. Nem mindenki figyel erre,pedig fontos. A zokni is...senkinél nem topogunk mezítlábasan. Magától kellene ezekre rájönni,ha izzad a lába használjon dezodort,hintőport,de legfőképp mossa gyakran. Cipőbe is vannak készítmények,sportcipőt szellőztesse,váltsa,mossa ki. Lehet,hogy besértődött de változtatni fog.
2020. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha igénytelen akkor semmit, de ha még tanítható akkor a lábápolás megoldható.. Izzadás elleni filléres dolog a dm. - Ben..
2020. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Szagold.
2020. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szórj a cipőjébe szódabikarbónát. Ez csodaszer büdi lábra. Arra figyelj hogy ne túl sokat. Mert ha nem hord zoknit, akkor kikezdheti a bőr réteget rajta. :)
2020. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

A büdi láb attól van, hogy nagyon izzad a lába, és belemelegszik a cipőbe.

Sajna nagyon sok változást nem lehet e téren elérni.

Bár amit az ötös mond, javít rajta. De ha több óráig kénytelen cipőben lenni, akkor szerintem semmi sem segít. Max ha 10 pár cipője van, és havonta vesz hozzá vagy ötöt és mossa is a cipoket. Mert attól ugyanúgy fog izzadni a lába.


Amúgy lehet azért bunkozik, mert rettentően szégyelli.


Kezd el ott hogy ti egy pár vagytok és a pároknál az a jó ha mindent meg tudnak egymassal beszélni.


Eztán térj rá arra, hogy nem cikizni akarod, de néha kicsit büdi a lába és ki kellene találni erre valami megoldast, amitől jobb lesz.

2020. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mossa meg mikor hazaér azonnal. Zokit azonnal fertőtleníteni. Persze fontos, hogy legyen legalább 3 pár bőrcipője, amit tud váltogatni 5 napra, és pamut zoknit hordjon.
2020. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!