Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A többség miért fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többség miért fogadja nehezen a szexuálisan nyitott embereket? Miért akarják, hogy olyan értékrendem legyen mint a többségnek?

Figyelt kérdés

Az ítélkezőket nem értem.


Annyi szép nő van, olyan kár lenne monogámnak lenni.. csak egy kicsit vagyok hedonista, fiatalabb koromban sokat rohangáltam nők után, mostanra megnyugodtam, két állandó kapcsolatom van, most úgy érzem, már nem is kell több, jól érzem magam, ők is rendben vannak, tudnak egymásról, nekik is jó.


Munkahely, család.. tudjátok, jönnek a kérdések: miért nem állapodsz meg, hogy lehet, hogy egy ilyen fiatalembernek nincsen barátnője, bla-bla. :)

Erre mindig mondom, hogy nem akarok családot és nem is vagyok monogám. De azt hiszik viccelek. :D Amikor pedig komolyan felvázolom nekik a helyzetet, akkor jellemzően elfordulnak vagy ítélkeznek.


Kezdek ebbe belefáradni, értem én az általános értékrendeket, de nem érzem őket sajátomnak és nekem valóban így kerek az életem.


Őszintén nem értem, miért kell belekötni mindenbe. :) És miért kell úgy hozzáállni a dolgokhoz, mintha csak az volna a járható út, hogy az ember megtalálja a párját és lesz 2 szép gyereke..



2020. szept. 24. 14:04
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
5, nem szoktam ítélkezni ismeretlenül. Mindennek van miértje, előbb inkább kérdezek.
2020. szept. 24. 14:30
 12/34 A kérdező kommentje:

10, már miből gondolod ezt?

Tudod milyen izgi, mikor beszámol róla, milyen volt mással a szex, vagy elmeséli, hogy jól megdugták? :)


(bocs, a hedonizmus néha beköszön)

2020. szept. 24. 14:32
 13/34 anonim ***** válasza:
75%
:D :D
2020. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön a vonat
2020. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként nem azt fogadjuk el nehezen, ha valaki szexuálisan nyitott, b.zi, transz vagy mittudomén, hanem ha ezt hangoztatja, dicsekszik vele, és meg akarja magyarázni, hogy az a normális, amit ő csinál, és mindenkinek így kéne, és aki nem olyan szexuálisan kicsapongó, mint ő, az begyöpösödött, prűd, pókhálós meg mittudomén micsoda.
2020. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Én 100%-ban monogám vagyok, és amíg nem veled kell ismerkednem, addig őszinte leszek baromira nem érdekel, hogy hogyan éled az életedet :D
2020. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
82%
#15: szerintem senki nem akarja most megmagyarázni, hogy a nyitott, laza kapcsolat a jó, vagy akár a homoszexualitás... Viszont miért nem lehet elfogadni, hogyha 2 embernek az megfelel, senkinek semmi köze a dologhoz.
2020. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
86%
15-ös: Mi b*zik nem azt, akarjuk hogy te is b*zi legyél, hanem szeretnénk ugyanolyan alapvető emberi jogokat, mint amik heteroszexuálisokat is megilletnek.
2020. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
35%
#17 én elfogadom. Általánosságban mondom, hogy nekem ez szokott a bajom lenni, hogy ha valakivel szóba kerül a szexuális irányultsága vagy bármi, amivel én esetleg nem értek egyet, akkor egyből én vagyok a homofób, a prűd, biztos régen voltam kipókhálózva meg hasonlók. Ez 10ből 8szor így van.
2020. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

"ha valakivel szóba kerül a szexuális irányultsága vagy bármi, amivel én esetleg nem értek egyet"


Ha nem értesz egyet azzal, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, és ez egy vele született dolog, akokr homophób vagy.


Ez kb olyan mint a "én nem vagyok rasszista, de az ember színe fehér"

2020. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!