Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A többség miért fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többség miért fogadja nehezen a szexuálisan nyitott embereket? Miért akarják, hogy olyan értékrendem legyen mint a többségnek?

Figyelt kérdés

Az ítélkezőket nem értem.


Annyi szép nő van, olyan kár lenne monogámnak lenni.. csak egy kicsit vagyok hedonista, fiatalabb koromban sokat rohangáltam nők után, mostanra megnyugodtam, két állandó kapcsolatom van, most úgy érzem, már nem is kell több, jól érzem magam, ők is rendben vannak, tudnak egymásról, nekik is jó.


Munkahely, család.. tudjátok, jönnek a kérdések: miért nem állapodsz meg, hogy lehet, hogy egy ilyen fiatalembernek nincsen barátnője, bla-bla. :)

Erre mindig mondom, hogy nem akarok családot és nem is vagyok monogám. De azt hiszik viccelek. :D Amikor pedig komolyan felvázolom nekik a helyzetet, akkor jellemzően elfordulnak vagy ítélkeznek.


Kezdek ebbe belefáradni, értem én az általános értékrendeket, de nem érzem őket sajátomnak és nekem valóban így kerek az életem.


Őszintén nem értem, miért kell belekötni mindenbe. :) És miért kell úgy hozzáállni a dolgokhoz, mintha csak az volna a járható út, hogy az ember megtalálja a párját és lesz 2 szép gyereke..



2020. szept. 24. 14:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Öregem,ez a te dolgod.Én nem irigyellek,és nincs semmiféle sablonom,amit elővennék,hogy megmondjam,jól csinálod e,vagy nem.Nekem néha az egy is sok.Kettővel meg végképp nem lenne ihletem foglalkozni.

Annyi időm nem lenne,mivel sokminden más is érdekel a nőkön kívül,ezért én így osztom be az időmet.

Ha, nektek hármatoknak ideális minden szempontból ez a felállás,akkor egészségetekre!

2020. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Egészségedre! Legyetek nagyon boldogok, és éljetek úgy, ahogy nektek jól esik.Ha háremet tartasz az sem érdekel. lesz@rom, de tényleg.
2020. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
13%

Értékrend szerint, ezt nevezik sz@r alaknak...az olyan nőket meg libancnak...zsák & folt, de trágyával töltve:)))


Azért más nőjét-pasiját kerüld el;)

2020. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
63%
Itt annyira semmilyen értékrend nincs, hogy majd meglátod, hogy ebben az országban jobb ha eltitkolod a vallási, nemzetiségi, szexuális, politikai és egyéb hovatartozásodat. Ha a király nyalonca vagy, akkor is van esélye, hogy emiatt agyonvernek. Pláne ha bevallod két nőd van és még tudnak is egymásról, na az meg mindenek a teteje. Ilyenekről ne beszélj és senki nem fog elítélni.
2020. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!