Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom egy hete kezdett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom egy hete kezdett az új munkahelyén és elhívták péntekre házibuliba. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Egy hete van az új helyen, azt mondta nagyon jófejek a munkatársai és sikerült összehaverkodnia egy-kettővel. Holnapra pedig elhívták házibuliba, hogy kicsit jobban "megismerjék".

Szerintetek?

22L


2020. szept. 24. 16:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem sztriptízbárba hívták... szerintem ez tök jó dolog.
2020. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Miért kéne?
2020. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom miért kéne aggódnod, tök jó, ha kijön a kollégáival, legalább jól fognak telni a munkanapok. Ha nem adott konkrét okot arra, hogy ne bízz benne, akkor ne kombinálj feleslegesen.
2020. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Mi miatt kellene aggódni? Nem értem.
2020. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Kinek kéne a melós palid?
2020. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem azért hívták, hogy valami sátánista rituálé keretein belül feláldozzák, de azért nézz utána, hogy a korábbi kollégáknak mi lett a sorsa :DD
2020. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hát számomra egy házibuli más kategória, mint egy kocsma. Azért a házibulik kicsit "privátabbak", elvégre valakinek a lakásán vannak, zárt tér.

Mondta, hogy örül, mert végre vannak korabeliek is a munkahelyen, vegyesen fiúk lányok.

Ha rögtön 1 hét után elhívják egy ilyen eseményre, ott azért az emberben felmerül az aggódás, hogy bármi megtörténhet, nem? Elvégre sosem szereznék tudomást róla.


A kapcsolatunkat illetően nincs gond amúgy, nagyon kedves és odaadó velem... szoktunk egymás nélkül programokat csinálni, koncertekre is van, hogy külön megyünk. 2-3 hetente én szoktam a lányokkal menni ide-oda, ő a fiúkkal beül sörözni stb. Tehát nem lógunk egymás nyakában, ezzel eddig nem volt gond. Itt ami aggaszt, hogy teljesen új, számomra ismeretlen emberek, akik vele korabeliek és ezekszerint bőven akad ott lány is.

2020. szept. 24. 16:41
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem, normális emberben bizalmi kapcsolatban nem merül fel aggódás egy ilyen esemény miatt.
2020. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

Ez borzalmas. Inkább örülnöd kéne hogy megfelelő társaságot talált és jól érzi magát, nem egyből a megcsaláson agyalni. Ennyi erővel megcsalhat akkor is, ha boltba megy, meg akkor is, ha wc-re.


Ha van bármi okod arra, hogy aggódj, mert olyanokat csinált korábban (más lányokkal flörtölt, akár meg is csalt, stb.) akkor értelmetlen vele maradni; ha nincs, akkor pedig dolgozz azon, hogy benne és magadban is bízz, mert tönkre fogja tenni a kapcsolatot.

2020. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Látszik, hogy a bizalom megvan. Jó hogy nem már vigyen el magával..
2020. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!