Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit tartotok ideálisnak, meddig és mennyit járjon el a barátnőtök esténként?

Figyelt kérdés
Elég sok barátnőm van, munkahelyről is, meg régebbről, suliból is. Szeretek velük beülni sörözni vagy fröccsözni. (A barátomnak nem nagyon van igénye arra, hogy haverokkal iszogasson, kimozduljon.) 25 éves vagyok, teljesen ismerem a határaimat, nem szoktam lerészegedni, hülyeségeket csinálni, nem járok szórakozóhelyekre, nem drogozok, nem bulizok, nem cigizek, megcsalni pláne nem jutna eszembe. Előfordul, hogy akár 3-4 sört vagy fröccsöt is megiszom a barátnőimmel (töményet maximum vendégségben iszom, ha megkínálnak pl. pálinkával, amúgy eszembe se jutna), szép lassan, órák alatt, eszünk is közben sokszor. A barátom erre mindig húzza a száját, hogy ha 2 korsó sörnél vagy 2 nagyfröccsnél többet iszom, akkor inkább legyek vele, hogy tudjon rám vigyázni. Hozzáteszem, hogy elég jól bírom az alkoholt, az esetek legnagyobb részében meg sem érzem (vagy csak egészen kicsit, maximum kicsit jobb kedvű leszek, de nem beszélek nehezebben, nem dülöngélek, nem esek el, nem hányok stb. tehát nem alázom meg magam sehogy, ezeket nyilván szégyellném ennyi idősen), csak jólesik pár pohár mellett beszélgetni a barátnőimmel. A másik, hogy szerinte simán lehetne mondjuk 5-6 körül találkozni és 1-2 órát maradni. Ha 7-8 fele megyek valahova, azt már nem szereti annyira. Többek között azért is mondja, mert nem szereti, ha sötétben mászkálok, meg szerinte ha már 3-4 órát ülök be valakivel valahova, akkor az túl sok idő és túllépem a 2 sört/fröccsöt. Szerintem ezek nagyon szigorú szabályok és nem egy vitánk volt már ebből, azért mégiscsak huszonévesek vagyunk és fiatalok. Szerintetek komoly kapcsolat esetén ez már soknak számít? Nem is minden hétvégéről van szó, általában 2 hetente fordul ez elő pénteken vagy szombaton, hogy pár órára kimozdulok így lazítani, legeslegkésőbb éjfélig maradok, de az nagyon ritka, csomószor már 10-re, 11-re hazaérek. A barátom szerint 1-2 havonta is bőven elég lenne "kocsmázni" vagy estefelé kint lenni. Hét közben munka és koránkelés miatt eszembe se jutna inni egyébként.

2020. szept. 25. 00:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
92%

És majd ha gyereketek lesz? Akkor a házat sem hagyhatod el? :(


A barátod sokkal inkább a probléma, mintsem az alkohol.

2020. szept. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Megegyezés alapján. Amíg ő, addig én is. Fordítva is.
2020. szept. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon kontrollál. Az én barátom is félt,de keményen megmondtam neki,hogy tudok magamra vigyázni és én is elengedem őt,akkor ő csináljon ebből problémát.
2020. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Kinek kell ilyen nő?
2020. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
1%
Nélkülem semeddig és semennyit. Amelyik nő egyedül jár bulizni, az csalja a párját.
2020. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Én is hasonló vagyok, valamivel fiatalabb, egyetemista. Mondjuk én bulizni is szoktam menni de azt nem olyan gyakran és nem ortó módon hanem kulturáltan de beülni barátokkal szintén kb 2hetente.


Ez teljesen normális. Itt a probléma amikor a pár egyik felének nincs igénye más társaságra és korlatozni akarja a másikat. Az én életfelfogásomban nagy szerepük van a barátoknak illetve ezeknek a találkáknak, mert számomra nagyon fontosak a barátaim.

Próbáld megértetni vele hogy ezzel nem őt szereted kevésbé és próbálja elfoglalni magát vagy a saját barátaival vagy egyedül. Legyen hobbija.

2020. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Nem akarok megmondani senkinek semmit, viszont egyszerűen nem választanék olyan barátnőt, mint te vagy. És ezt nem bántásból mondom, egyszerűen csak nem illenénk össze te és én. Még az alkohol a legkisebb dolog, mert elhiszem, hogy meg tudsz állni 2-nél, vagy amennyinél szeretnél, meg gondolom azt is kibírnád ha 1 hónapig nem innál, stb.


Ha ő nem csinál ilyeneket, te meg igen és ebből folyamatos konfliktusotok van, akkor nem illetek össze egymással mégsem.

2020. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
5-ös: egyedül járok bulizni? Direkt leírtam, hogy nem járok táncolni, szórakozóhelyre hajnalig. Azért elég nagy különbség van a pár órás barátnős beülések és a bőven éjfél utánig tartó, DJ-s zsúfolt bulik között, de javítsatok ki, ha tévedek... :D
2020. szept. 25. 09:41
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

8.-nak.


És az iszogatós, csajos este alatt, nem megy oda hozzád pasi? Mert én szoktam, simán meghívok 5-6 csajt a kollégákkal, az asztalunkhoz, meg a szállodába. Pénz, pia, Vigara van.

2020. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Nemet mond rá,ha párja van.
2020. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!