Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Légyszi ne piszkáljon még jobban senki, mert így is teljesen magam alatt vagyok..

Röviden a sztori: barátommal kisebb nagyobb vitáink mindig vannak, nem térek ki rájuk, mert most nem ez a kérdésem, hogy azokat hogyan orvosoljuk egyébként pár vitaok (sokat játszik, nem áll ki mellettem a családja előtt, nem spórol abszolut stb)

Legutóbb is volt egy ksiebb összerezzenésünk, én elmondtam mi zavar, ő meg kiakadt, hogy minek akarom megváltoztatni, ő ilyen. én erre azt mondtam, h nem változtatni szeretnék rajta, mert szeretem, de pl. ha valaki nem spórol az elég gáz, és azt mondta akkor ő gáz ember.


Nem emiatt de felkelt és este 10- kor kitalálta, hogy hazamegy mert én csak ,,baszogatom", (nem élünk még együtt) marasztaltam, kiabáltunk. VÉgül itt aludt, de reggel elment annyival hogy szia, nem jelentkezett abszolut, másnap lett volna egy esemény amire mennünk kellett volna, este írtam neki mi legyen? Másnap írt hogy ő nem akar így menni, azt mondtam oké, amire azt válaszolta, hogy nekünk most idő kell...


Azóta eltelt egy hét, nem jelentkezett, ilyen sose volt 4 év alatt, hogy teljesen ,,elfelejtsen"


Már beletörődtem, hogy vége, de ha vége is akkor azt nem így kell lezárni, hanem a szemembe mondani, hogy részemről ennyi volt, nem? :/


Nagyon szar ez a tétlenség, gyomorgörcsöm van és várom, hogy jelentkezzen, hiszen ő kért időt, nem én...


Mit tegyek?


25N, 28F, 4 éve együtt, vagyis már külön szerintem...


2020. szept. 25. 07:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"egyébként a vitákat leszámítva okés"


Most magadnak hazudsz, vagy nekünk? Előbb írtad, hogy sokat játszik, nem tud spórolni, nem áll ki melletted. Nem vagyok annak a híve, hogy dobjuk a másikat az első felmerülő problémák után, de itt gondolom hosszú évek óta vannak ezek a súlyos megoldatlan problémák. Itt már lépni kell és mert ő nem változik, ezért neked kellene már szakítani vele.

Ilyen jó pasi, vagy ilyen sokat keres, vagy miért vagy még vele?

2020. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

szeretem, ennyi :/

sokan átbasztak az évek folyamán, előző exem pl azért szakított velem, mert látta h nem hagyom magam kihasználni, előtte volt egy pasi akiért oda voltam meg vissza, ő is azt közvetítte felém, aztán kitette hogy kapcsolatban van, mással...

és még számtalan ilyen pasi volt. Vele meg úgy éreztem van egy nyugis kapcsolatom, biztonság.

2020. szept. 25. 09:02
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

1essel egyet értek.

Gyerek meg még csak fel se merüljön benned, ilyen embernek nem szabad.

Szóval pakold ősze és írj neki, hogy jöhet a dolgaiért, neked nincs több időd.

Értem, hogy nehéz, de ennek így nem lesz értelme.

N28

2020. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kinőttétek egymást! Te beleértél abba a korszakba amikor um. fészekrakás.. Ő meg még nem, mert játszik, stb.. Más az értékrendetek. Fogalmazd meg milyen férfi kell és ne add alább!!! Ezt a suttyót meg felejtsd el..
2020. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy olyan férfit keress, aki tényleg megérdemli a figyelmed, a törődésed és ez kölcsönös. A jelenlegi párod, csak egy sértődékeny dacos kölyök, akinek ugyan a női test kellene, de semmi több belőle.
2020. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az tanácsolnám... engedjétek szépen el egymást. Ennek a kapcsolatnak már semmi értelme, csak megszokásból vagytok együtt. A múltból még van 1-2 dolog ami összetart, de igazából ti már nem szeretitek egymást és a személyiségetekben is túl sok a különbség ahhoz hogy "kisebb hőfok" mellett is tartósan együtt tudjatok maradni.
2020. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nincs értelme a kapcsolatotoknak, engedd el. Valószínűleg én is hamarosan szakítani fogok hasonló okokból. Leírom, hátha más is okul belőle.


2 éve leszünk együtt, én 24N, ő 31F. Júliusban költöztünk össze. Nekem 1,5 éve van fix munkám, előtte is mindig dolgoztam valamit, mellette egyetemre jártam. Ő dolgozgatott néha, de nem vitte túlzásba. Tavaly augusztus óta nincs munkája... WOW persze minden nap megy több órán keresztül. Pár hete volt egy beszélgetésünk, amiből az derült ki, hogy ő nem aggódik, mert valahogy úgyis lesz. Ja, csak az ilyen hozzáállásból sose lesz saját lakás vagy gyerekvállalás. Mi egyébként jól megvagyunk, de ez a kijelentése jobban lenyomta a libidómat, mint a zokni-szandál kombó látványa... Vívódok, de látom előre, hogy szakítás lesz a vége. Egy 31 éves FÉRFINEK nem itt kellene tartania. És ezt a szüleim is megemlítették már finoman nekem. És teljesen igazuk van sajnos. Mikor beköltöztünk, én kötöttem be a mosógépet, mert ő játszott... Csomószor képtelen estig megcsinálni a házimunkát, pedig egész nap itthon van, míg én dolgozok. Apám az ilyen emberre szokta azt mondani, hogy here. Okuljatok az én hibámból és tapasztalatomból! Max 1 hónapig fogom még húzni, tovább nem. Lelkileg nagyon meg fog viselni, de erre nem lehet életet, házasságot, jövőt vállalni...

2020. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 sok sikert a szakításhoz és a talpraálláshoz utána. Legyél bátor és okos nő. Ne tarts el egy idiótát... A mosógép bekötése meg 5 perc, nehéz elhinni, hogy annyi ideje se volt. Minden téren így áll kettőtökhöz? Mert akkor nem értem, hogy mi tartott eddig mellette.
2020. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket mindnekinek!

Végül jelentkezett, azzal hogy idő kell még stb. Nem tudja mi a helyes döntés hogy jó legyen.

Úgyhogy sírva de megírtam neki messengeren hogy befejeztük.:(

2020. szept. 27. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!