Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a férjem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem és anyósom nem tudja elfogadni, hogy a kislányunk nem szőke és fehér bőrű, hanem barna?

Figyelt kérdés

Hat éve vagyunk együtt a férjemmel, a kislányunk három éves.

Amikor el kezdtem randizni a férjemmel már fél éve kollégák voltunk. Az első randin közöltem, hogy az egyik nagyszülőm roma származású, ha zavarja, nyugodtan mondja meg. Azt mondta, nem látszik rajtam a roma vér, de őt nem zavarja, semmi gond.

Három évig míg a lányunk meg nem született soha nem éreztem, hogy zavarja sem őt, sem a családját.

Viszont a férjemet, az anyukáját és a nagymamáját zavarja, hogy a gyermekünknek barna a haja és a bőre is sötétebb mint az övék.

"Nálunk a gyerekek mind szőkék voltak!"-anyós, nagymama.

"De aranyos szőke túró!"

“Ó azok a cuki fehér fürtök!"- férjem rendszeres megjegyzés tök idegenek gyerekére.

Már többször szóltam neki, hogy ne hangsúlyozza állandóan, a gyerekek bőrszínét, hajszínét, mert nagyon bántó. De három éve megy ez így. Nem tudom, hogy adhatnám a tudtukra, mennyire megbántanak ezzel. :(



2020. szept. 25. 19:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Ez a kérdés nem az anyós, após kérdéskörbe tartozik, ha érted, mire célzok ezzel.
2020. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam, hogy milyen kategóriába írjam ki. Lehet csak a saját megnyugtatásomra, de úgy döntöttem, legyen inkább 'családi probléma', ne társadalmi kérdés.
2020. szept. 25. 19:32
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
A kulcsszavak között miért szerepel a "faji büszkeség"? Provokálni jöttél?
2020. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3/3.

Nyugtass meg, hogy nem arról van szó.

2020. szept. 25. 19:36
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Akkor nem értettél meg. A gond párkapcsolati. Anyósod tök mindegy, mit gondol.
2020. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
És ez most konkrétan azt jelenti hogy 3 éve nem szereti a férjed a lányát feltétel nélkül, elégedetlen vele, nem úgy néz rá hogy ő a legszebb a világon? Na ez az igazi gond. 3 éve??
2020. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%

Én szinte fekete hajszínnel születettem (nem vagyunk roma származásúak, csak apa fekete hajú és kicsit sötétebb bőrű). De aztán kifakult világos barnára.

Lehet lányodnál is így lesz, vilagosodik kicsit.

2020. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

A lányom fehér bőrű, kék szemű, göndör szőke fürtös volt 2 éves koráig, mindenki odavolt érte. Lassan 4 éves már és világos barna-sötétszőke közti színűre sötétedett a haja. A példám mutatja, hogy nincs rá garancia, hogy olyan marad, ahogy születik a baba. A férjed meg egy ... Nem apának való, ha így hasonlítgatja a lányát.

Az én lányom a családomból szép elálló füleket örökölt, az apja mégis a legszebb kislánynak tartja a világon. A kinézet nem lehet feltétele a szülői szeretetnek. Ezt kéne megértetned a férjeddel.

2020. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogyan kezeljem a helyzetet?
2020. szept. 25. 20:53
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem anyós a baj, hanem a férj, neki a saját gyereke kellene hogy a legtökéletesebb, nem idegen ,,fehér" gyerekek...


Milyen idős anyós? idősek ilyenek amúgy sajnos, nekünk nincs gyerekünk, de egyik nap vigyáztam az egyik ismerősöm babájára, megmutattam a barátom nagymamájának a fotót, ahol tartom a kezemben, és az egyébként nagyon szép babára képzeld azt mondta milyen vastag a lába, milyen érdekes az arca... wtf? pedig hidd el nagyon szép baba, szőke, kékszemű és fehér a bőre - ezt csak azért írtam neked le, hogy lásd, hogy vannak olyanok akiknek a fehér sem ,, szép" -.- na ha az én gyerekemre mond ilyet úgy lecseszem h csak na és mehet amerre akar, de az én gyerekemhez nem fog, az tuti! :D

2020. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!