Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja a felesègem,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoli8507 kérdése:

Azt mondja a felesègem,hogy jò apa vagyok,segìtőkèsz mindenben,nem iszom,sosem emeltem rà kezet,sosem csaltam meg a 15 èvünk alatt,csak ez neki kevès.pedig tudhatnà,hogy ragaszkodom hozzà.mi lehet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 06:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
15 év. Az a baja.
2020. szept. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Kettesben szoktatok elmenni valahova?
2020. szept. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Jó, akkor mit szeretne?
2020. szept. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

Nem egy szószátyár a feleséged,az meg kell hagyni.

Elmondta,hogy ez kevés,de az már nem árulta el,hogy mi lenne az,ami elég lenne neki?

Vagy titok?

Faggasd ki.

2020. szept. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Valami újat szeretne szerintem. Inkább keresné megint a boldogságot mondjuk más személyben aki legalább úgy bánik vele mint te, csak más.

Hogy mondjam így, szerelmes akar újra lenni SZERINTEM.

2020. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

Annyira szeretem, amikor ezt hozzák fel a férfiak hogy milyen jó férjek, mert nem isznak meg nem verik a feleségüket. Most meg kéne tapsolnunk, amiért nem vagy bántalmazó alkoholista csaló?


"pedig tudhatnà,hogy ragaszkodom hozzà" Honnan tudhatná? Tök jó, hogy jó apa vagy, meg segítőkész, de a lángot is életben kéne tartani kettőtök között.

2020. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy beta vagy. Ha szettetovalt, BMW ablakbol ordibalo, bortonviselt figura lennel, egybol izgalmas lennel neki es nedves lenne a bugyesz :)
2020. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

6-nàl a pont! Az, hogy valaki jó ember, nem teszi őt jó szeretővé. Attól, hogy valaki kedves, nem veri a feleségét, nem iszik, stb., attól csak normàlis. Ezért nem jàr se taps, se semmi. Ez alap!

Azt felejti el sok pasi, hogyan kell tüzet vinni minden egyes napba, hogy a hàzassàg megmaradjon. 15 év utàn is kell az előjàték ugyanúgy, mint 15 nap, 15 hét, 15 hónap utàn. Ugyanúgy kell udvarolni, kedveskedni. A lehetőségekhez képest jól tartani magunkat. Stbstb.

2020. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%

A kettőtök kapcsolatáról egyetlen szó sem esett. Randiztok még? Jó a szex? (mármint neki is) Nőnek tekinted vagy csak társnak?

Eltelt 15 év, hiányzik a szerelem. Az hogy nem vered, meg nem iszod, meg törődsz a kölyköddel, alap. De már te sem szereted, azt írod: ragaszkodom hozzá. Ez megszokás. Ki a fene akar megszokásban élni? Rájött, hogy mindjárt vége az életnek, legalábbis a fiatal éveknek, és még élni akarna meg szeretni. Ti meg elunjátok egymás mellett az életet. Azok a kapcsolatok maradnak meg, ahol képesek a felek megújulni. Ahol nem, ott legalább az egyik kilép. Már ha nem két konfliktuskerülő szerencsétlenről van szó.

2020. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy kérdésem van az itt felszólalókhoz mert látom eléggé egy irányba megy a dolog.

Mindenki azon van kiakadva, hogy biztos ő nem tesz semmit a másikért. Kérdés, hogy a feleség mennyire tartotta életben a lángot vagy ez csak az egyik fél felelőssége? Tekintve, ha már megemlítettétek, hogy ő is "csak" ragaszkodik hozzá akkor a feleség se végzett túl jó munkát nem?

2020. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!