Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért csak a szex számít egyedül?

Figyelt kérdés
Tény, nagyon keveset szexelünk, mert van egy nőgyógyászati betegségem, ami folyamatos hasi fájdalommal jár. Rosszul vagyok, folyamatosan görcsölök. Semmi kedvem a szexhez, mert az is fáj. És a férjem legnagyobb problémája, hogy nincs szex. N mert akkor legalább kapjam be, neki az is jó. Ha nincs kedvem hozzá, akkor is.
2020. szept. 26. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Van kilátás arra, hogy ez a probléma megszűnik? Mert ez így nagyon nem jó. Nem tudom, mennyi ideje tart persze... De egy egészséges párkapcsolat egyik alapja a szex. Ezt meg kell értened.

Van megoldás?

2020. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az az alapja. De ha fájdalmat okoz, akkor nincs kedvem hozzá.
2020. szept. 26. 11:27
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nőként mondom hogy van ebbe valami. Van kezed, van szàd. Használd. Ha nem akarod ezt se, akkor ne legyen siràs ha előbb utóbb lelép
2020. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Mert a nők sok esetben csak arra jók.


Már a mai generáció egy rántottát sem tud megcsinálni.

2020. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát, én még a régebbi generációhoz tartozom.
2020. szept. 26. 11:36
 6/16 anonim ***** válasza:

#5


Akkor te többet érsz, mint a szex

2020. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, hát nálunk is volt ilyen.

Többet ilyen kapcsolatba biztos nem mennék bele. Igazából azt is mondhatnánk, hogy aszexuális nagy különbség nem lenne a kettő között.


Amúgy nem tudom fiú/lány között mi ad valami +-t ha nincs szex? Ezt hívják barátságnak.

2020. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#6 dolgozom, főzök, háztartást vezetek, gyereket nevelek. Este pedig beájulok az ágyba. De szerintem nem csak én teszek így.
2020. szept. 26. 11:47
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha nincs szex, az nem házasság. Vagy fogadd el, hogy eljár máshoz szexelni.
2020. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Azok is csinàlják ezt akik szexelnek.

Milyen sűrűn van bàrmi szexel kapcsolatos dolog?

2020. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!