Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szex magában elég a boldogsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex magában elég a boldogsághoz? Hiszen itt a legtöbben ez miatt panaszkodnak (főleg férfiak).

Figyelt kérdés
Szóval a szex az alfa és az omega?
2020. szept. 26. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem elég, de kell hozzá.
2020. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Najó akkor figyelj tuti 0%ot de leírom.

Nem a szex miatt sírunk hanem a szeretet kifejezésének hiánya miatt. Ha nincs senkim nem lehetek teljes aki szexel 24 óraban mindenkivel nem csak a párjaval az felszínes és ezt nem értheti ezek a felszínes emberek haragszanak a szüzekre mert nekik van tisztasaguk ami egy ilyen embernek elveszik a sok szextől

2020. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
már banom hogy leírtam de a kedvedért mindent
2020. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3. Most ezt magyarul is, légy szíves!
2020. szept. 26. 13:50
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Nem elég, de sajnos kevés van, és az sem olyan, mint ami kéne.
2020. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem elég, de ha nincs, az nagyon kellemetlen tud lenni, mivel mindenkinek vannak nemi vágyai... igen annak is, aki évek óta vagy soha nem szexelt még... és rád tör a vágy bárhol, mert nincs senkid vagy nem is volt még, szinte bárhol. Főleg manapság, amikor mindenüket kiteszik a nők még az utcán is, és ne legyenek vágyaid,meg ne bámuld, meg ne legyél perverz hogy megnézed őket. Csak a jóképűekkel állnak szóba, téged meg még szét is oltanak, ha egyáltalán rájuk nézel... Valamelyik nap a villamoson is full ki volt téve a csajnak a mellei, és csodálkozott hogy ránéztem. Észrevette, erre elfordult és fejeket is vágott... hát basszus mit csináljak, ha egyszer kirakja és vonzó. Nem bámultam,de ránéztem ennyi történt.
2020. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Inkább egy jó kapcsolat amiben kevés a szex, mint egy olyan, amiben rengeteg és nagyon jó szex van, de azon felül meg főként a vita, veszekedés.
2020. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul annyi , hogy elég szarul vagyok mert nincs nőm
2020. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Azért nem találkozok egy pasival mert csak a szex van, semmi más. Ha annyi elég lenne, hogy tombol a nemi vágy bennünk. De ugyan olyan egyedül vagyok a karjaiban, mint az ujjammal...
2020. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!