Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más párja is ennyire ellenzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja is ennyire ellenzi a füvezést?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, de a mai napig ha szóbakerül a füvezés, vagy a társaságban szívunk, végtelenül megsértődik a barátnőm. Alkalmanként szoktam füvezni, távol áll tőlem, hogy otthon minden nap befordulva szívogassak. Őszinte ember vagyok, utálok titkolózni, ezért már a kapcsolatunk elején is mondtam neki ezt, majd egy napig nem szólt hozzám, bármit kérdeztem, csináltam. Nem vagyok züllött, sportolok, egyetemet végeztem, de még tanulok, van jó munkám és könnyen megtalálom bárkivel a közös hangot. Tegnap mentünk együtt találkozni a barátaimmal, már előtte délután nem igazán szólt hozzám, ha kérdeztem, igen-nem választ adott és kész. Ott végig búvalb... fejjel csendben ült, hiába próbáltuk bevonni a beszélgetésbe, aztán később csináltunk egy cigit. Azóta ma se szólt semmit hozzám, nem csinál semmit, csak unottan, sértődötten fekszik, nyomkodja a telefonját, nem akar sehova jönni. Sajnos nem egyedi az eset, amikor családi nyaraláson voltunk, a testvéreimmel szívtunk, akkor se szólt hozzám. Unom, hogy bűnözőként kell éreznem magam egy füves cigiért, mert semmilyen formában nem akarja elfogadni..bár egyszer azt mondta, hogy nincs baja, havi 3 füvezéssel (benne vagyok ebben a keretben). Azzal semmi gondja nincs, ha sört, pálinkát iszok, meg berúgok. Ő egy totál falusias kisvárosból származik, nem találkozott soha fűvel, én pedig nagyvárosból, ahol teljesen normális, elfogadott volt az alkalmi, mértéktartó füvezés. Segít megérteni a helyzetet, nézetet, hogy az anyukája mondta többször, hogy ne menjenek az arab giroszosba enni, mert ott drogot tesznek a kajába. Tehát ez a fű/drogkérdés egy teljes vakfolt. Az ismeretlen meg milyen lehet, ha nem szörnyű. Szeretném, ha a véleményeteket, hasonló tapasztalataitokat leírnátok nekem. Köszönöm!

2020. szept. 26. 14:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Én éppen ezért nem választanek olyan párt, aki fuvezik.
2020. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%

A berúgást sem bírom.


És budapesti vagyok.

2020. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%

Jelenleg nem legális és ezzel szörnyű helyzetbe hozod őt. Ő is bűncselekményt követ el azzal, hogy hallgat.

Nagyon szar érzés hallgatásra kényszerítve lenni, nekem a legszörnyűbb.

2020. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%

Ha vele nem tudod megbeszélni, akkor majd szerinted itt idegenekkel megtudod, akik 90%-a nagyon végletes ember és csak olyan válaszokat fogsz kapni, hogy:

A, A füvezéssel semmi baj

B, A füvezés halált és pusztulást hoz


???

2020. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%

A függőséget ellenzem és azokat a dolgokat, amik ha kiderülnek, az illető meg lesz baxva.


Engem nem zavar, ha valaki néha füvezik. Az sem zavar, ha néha iszik, vagy néha rágyújt. Mondjuk havonta egyszer - kétszer. Az zavar, ha valaki rá van állva valamire annyira, hogy egy qrva tiszta pillanata sincs a szabadidejében, ilyen szarokra szórja el a pénzét és a fű esetében kockáztatja azt, hogy elvigyék a rendőrök. Nem, nem értek egyet azzal, hogy a fű idehaza illegális, szerintem az alkoholhoz képest nem rosszabb egyáltalán. De nem az számít, hogy mit hiszünk, hanem az, hogy mit mond a törvény...

2020. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat. Véleményekre vagyok kíváncsi, s hasonló történetekre, nem várom, hogy egy válaszoló megoldja a helyzetet!:)
2020. szept. 26. 15:14
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Én ellenzem, nem is jönnék össze olyannal, aki drogozik. Ő azt hitte el tudja fogadni, de nem tudja.
2020. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom (ő a férfi) ki nem állhatja a füvet, a szagától is rosszul van. Volt olyan lakótársa, aki minden nap reggeltől estig be volt állva és látta, hogy mit tett vele, szóval ha én is így tolnám, akkor össze se jöttünk volna.

Ennek ellenére képes tiszteletben tartani a köztünk lévő különbséget, nem sértődik meg és nem büntet azért, ha alkalmanként elszívok egy-egy cigit - én se gyakran teszem, de volt már olyan is, hogy hozott nekem egy-egy spanglit egy haverjától akihez átment. Normális esetben ennek nem kéne ekkora gondot okoznia, ha nem lehet vele normálisan beszélni, mert ennyire démonizálja az egészet akkor nem igazán tudsz mit tenni azon kívül, hogy ilyenkor nem könyörögsz neki hanem békén hagyod amíg lenyugszik.

2020. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
62%
Az a durva h neked a fű termeszetes dolog. Brutalis en is utalom. Drogosok tisza idiotak lesznek.
2020. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
74%

Még 3havi füvescigi elmegy sztm.

N28

2020. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!