Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjak több szeretetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lehet hülyeségnek hangzik. De a párom és én 2000 km-re vagyunk egymástól. Őt jobban megviseli a dolog mint engem. De már csak egy hónap, hogy együtt legyünk. Mostanában többször össze kapunk. 2 hete ment el.

Nagyon sokat beszélünk, írunk, video hívás.

De azt érzi, hogy nem adok neki elég szeretetet. Ami ilyen távolról igen nehéz.

Tudnátok esetleg tanácsot adni, hogy ezt hogy kivitelezhetném, hogy “több szeretetet adjak”? Vagy hogyan?



#szerelem #gond #távkapcsolat #Távkapcsolati gondok #Szeretetkimutatás
2020. szept. 26. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez a helyzet a barátommal,de nálunk nincs ilyen probléma.

Mi minden este videótelefonálunk, plusz írunk is, amennyire időnk engedi. Mindig elmeseljuk a napunkat egymásnak, küldünk képeket, megkerdezzuk, hogy van a másik.

Gyakran mondjuk egymásnak, hogy pl. mennyire szexi vagy, édes vagy, stb. Én szoktam neki cuki dolgokat is küldeni. Most pl levelet is küldtem neki, meg a közös kinyomtatott képeinket.

Ha ezek nálatok is megvannak, akkor nem tudom, mi lehet a gond. :/

2020. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez mind megvan.

Én se tudom már. Én megadok minden tőlem telhetőt.

De nem érzi hogy elég szeretetet adok neki. Pedig minden nap elmondom mennyire szeretem, ő a mindenenem meg minden ilyen dolgot. :(

2020. szept. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!