Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sírja vissza magát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírja vissza magát egy lány valakire, ha utána szakít?

Figyelt kérdés
Ki akartam tenni egy lányt, de visszasírta magát hogy mennyire szeret, mondom oké... és rá 1 hétre közli hogy nem illünk össze. wtf?
2020. szept. 26. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom mert rájött, hogy felesleges volt, mert nem szereted.
2020. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ő nem mutatta ki hogy szeret, de én szerettem.


végül már éreztem hogy szeret, de később mondta hogy nem illünk össze.

2020. szept. 26. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Így szerezte vissza a kontrollt
2020. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
ez kb csak arról szólt, hogy ő dobhasson téged.
2020. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én is voltam már így, egy csúnya összeveszés után (barátom borzalmasan megbántott, szó szerint kegyetlen volt) a szakítás szélére sodródtunk. Nálam pár nap múlva az ő hiánya felülírta a haragomat, de ő úgy jött el a találkozóra, hogy neki mindegy hogy együtt maradunk-e vagy szakítunk. Én a szakítás gondolatától is rosszul voltam, annyira szerettem/szeretem őt. Úgyhogy húztuk még kb 2 hetet. Ezidő alatt egyáltalán nem éreztem már, hogy szeretne, távolságtartó volt és olyan mintha muszájból lenne velem... úgy éreztem nincs már benne a kapcsolatunkban tiszta szívvel-lélekkel, hiába szeretgettem... végül 2 hét után újra megbántott nagyon hasonlóan ahogy azelőtt. És akkor én kimondtam, hogy legyen vége. Bármennyire is szeretem, úgy nincs értelme húzni ha már ő nem szeret engem és nincs tekintettel az érzéseimre, folyton csak bánt.


Emiatt én az első válaszoló véleményét osztom. Ebből a kevés leírásból bármelyik opció lehetséges.

2020. szept. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Van olyan, hogy kell idő, hogy rájöjjön mi volt a probléma. Ehhez elég lehet egy hét. Nekem egyszer egyetlen randi elég volt a szakítás után, hogy soha többet ne keressem utána.
2020. szept. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is "visszasirtam" magam, hónapokba telt, mire ő meggondolta magát és "rájött", hogy velem szeretne lenni.

Pár napja vagyogatunk, de nem érzem jól magam, egyelőre nem győzött meg róla, hogy azért jött vissza, mert annyira szeretne.. Azt sem gondolnám hogy muszajbol, mert hónapokig tartotta magát az allaspontjahoz, hogy engedjük el egymást.

A mi esetunk mondjul elég összetett, nem is mennék bele részletekbe.

Még egy kicsi időt adok neki és magamnak is. De ha nem változtat, akkor hamarosan én is mérlegelni fogom, hogy nélküle rosszabb, vagy ilyen állapotában vele lenni... :(

2020. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
7. Lehet nem talált mást...
2020. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!