Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök ti megsértödnétek?

Figyelt kérdés

Párom mondja este leszophatsz. - viccelödtünk.

Mondom de az neked lesz jó. Ö meg erre hogy én a szopást annyira nem élvezem. Az inkább a te örömöd hogy szereted a szádban. Ezzel most arra célzott szarul szopok?


2020. szept. 27. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha viccelődtetek, akkor viccből is mondhatta. De innentől kezdve akkor ne csináld neki, ha megkérdezi miért nem, akkor hivatkozz erre.
2020. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Micsoda intelligens társalgás. Egyből megjön az ember kedve a szeretkezéshez. 🤔
2020. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem miért kell ide kiteregetni az intim életeteket, miért nem vele beszéled meg.
2020. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom fogazol.
2020. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Két idióta egymásra talált. Csak használjatok gumit, ne szaporodjatok.
2020. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Na erről az a múltbéli osztàlytàrsnőm jutott eszembe, aki fingóversenyezett a baràtjàval. Kb. ugyan az a IQ szint.
2020. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a beszélgetés szánalmas! Szerintem azt mondta, hogy jól szopsz, de neki ez nem fontos, azért jó neki, mert úgy érzi te élvezed. Mi lenne, ha tudnátok, hogy ki-mit élvez a szexben?
2020. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Amikor két proli romantikázik...
2020. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!