Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a "Felső határ." a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a "Felső határ." a párotok/leendő párotok szexpartnerei számának?

Figyelt kérdés

3...33...50...?


És ha egy JÓ PASI / JÓ NŐ kategóriás párod van, aki sportos, sikeres, pénzes, diplomás, ápolt, dekoratív, jó dumás,..., akkor hogyan várhatod el, az alacsony számot?

Pl. egy fullos sportoló lánytól, aki sportos, fiatal pasikkal volt körül véve. Vagy egy sikeres pasitól, aki nem egy világvégi sertéstelep ügyvezetője, hanem egy nagyvárosi cégé, sok nővel, sok céges bulival, sok gyakornoklánnyal.


2020. szept. 27. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Férfi vagyok 38-al, a nő max 45 lenne jó.
2020. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs igazán felső határ. A lényeg, hogy, a jelenben hogyan él. Tehát, ha tudom róla, hogy minden héten más lányt visz haza eleve bele se kezdek. Akkor sem, ha amúgy szűz, csak a buliban kemény legény. Mert maga az életstílus áll hihetetlen messze tőlem.

Ha normális életvitelt folytat az utóbbi pár évben, akkor arra is teszek magasról, ha 20 évesen végig ment a város összes nőjén.

Ez számomra egyedül egészségügyi szempontból érdekes, amennyiben a jelenben egyezik az élet stílusunk, szokásaink.

2020. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

10, és még az is sok! Legyenek tartós kapcsolatai, a céges bulikban,

gyakornoklánnyal összejönni a szánalmas kategória, baromira nem menő.

2020. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Életkor függő.

20 évesen nyilván nem bánnám ha az elsők között lennék számára partnerként, később már megengedőbb az ember, de az ágyról ágyra járás csak hasonló életvitelű embernek szimpatikus.

2020. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok 9-cel, a férfinek max 15 lenne az elfogadható számomra. 38N
2020. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Igazából fogalmam sincs, hogy a párom hány nővel volt előttem. Egészen biztosan többel, mint ahány férfival én. Most abban a hitben vagyok, hogy kb. 10-15 lehet ez a szám és ezzel még megbarátkoztam. Ha valójában 50-nel, akkor inkább örülök, hogy nem tudok róla. Mert igazából minden szempontból tökéletesen megfelel számomra, viszont biztosan rosszul érezném magam, ha nagyon nagy lenne ez a szám.
2020. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Kb 10 még okés.
2020. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, nem igazán tudok egy fix számot mondani. Nincs olyan, hogy 10 a max, és ha megtudom a 11.-ket, akkor otthagyom. VIszont az alacsony partnerszám igenis fontos, és mellé leginkább az, hogy miből tevődik össze. Olyan embert szeretnék magam mellé, aki tartós párkapcsolatokra törekedett, nem feküdt le fűvel-fával, és a szexet az intimitás egyik legmagasabb fokának tartja, nem pusztán testi szükségletnek. Egy-két egyéjszakás belefér, de több nem nagyon, inkább 1-2 tartós szexkapcsolat vagy barátság extrákkal.

A párom jó kategória, elég sok csaj rámozdult, mégsem feküdt le velük, mert ugyan testileg megvolt a vonzódás, de neki ez lelkileg nem fért bele.

2020. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előzőek nem számítanak. Inkább a hátralrvőek... én legyek az utolsó.
2020. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Életkor függő is, de véleményem szerint akinek ez a számtúl magas, ott önbecsülésbeli problémák vannak. Nem tartom csúnyának magam, szeretek bulizni, szórakozni, sportos is vagyok, de többre értékelem magam, mintsemhogy fűvel-fával összefeküdjek. Nyilván mindenkinek vannak igényei, de ameddig nem találkozom valakivel, akit érdemesnek ítélek meg hosszabb távra is, addig inkább megoldom magamnak. Így gondolkodom a férfiakról is. Nincs egy pontos szám a fejemben, hogy mi a maximum, de ha olyasvalakivel találkoznék, aki 30 körül már több mint 15-20 nővel volt együtt, már csak az egészségügyi kockázatok miatt sem kellene.
2020. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!