Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden párkapcsolat nehézkes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párkapcsolat nehézkes?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy kevés az olyan kapcsolat ahol minden stimmel, azonos a gondolkodásuk, alkalmazkodnak a másikhoz...?

Én azt veszem észre hogy sok kapcsolatban az a baj hogy nem enged a másik, akaratos, nem tud csöndbe maradni.

Nekem nem volt még kapcsolatom, de én ilyen nehézkes kapcsolatot nem akarok, akkor inkább örökre egyedül maradok. Igazából alkalmazkodó, megértő vagyok bizonyos mértékig. Szóval a lányon fog múlni nagyrészben hogy fog e működni.


Nagyon kevés kapcsolat van amiben minden jó?


2020. szept. 27. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem minden párkapcsolat nehézkes. Mindenhol akadhatnak nehézségek, de a nehézkes számomra mást jelent. Szerintem sokszor az a baj, hogy az emberek saját magukat sem ismerik, fogalmuk sincs, mit akarnak, mit várnak egy kapcsolattól. Ahogy olvasgatom ezt a kategóriát, néha én is elképedek, hogy milyen fostaliga kapcsolatokhoz képesek az emberek ragaszkodni:D Nekem a legszarabb kapcsolatom is különb volt, mint amiket néha itt olvasok....
2020. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Egy jó párkapcsolatban minden könnyeden megy. Ismerjük egymást, tudjuk hogyan boldogulunk együtt.
2020. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs felhőtlen kapcsolat. Különböző szintű problémák mindenhol vannak. Változó, hogy hol milyen merül fel, és változó, hogy az emberek mit milyen mértékű problémának éreznek.

Nálunk a nézeteltérések, viták főként olyanból adódnak, hogy páromnak más gondolkodása van dolgokról, kritikusabb a dolgokkal, emberekkel szemben mint én. Nekem meg a hatalmas hibám, hogy ezt nem tudom elfogadni. Viszont ezen kívül azt hiszem mindenben összhangban vagyunk.

2020. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!