Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jelenlegi páromat elhagynám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi páromat elhagynám az exem miatt?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal 4 hónapja alkotunk egy párt.

Elején minden szép és jó volt, a mostani párom szeret is, de képbe jött az exem akivel 5 évet voltunk együtt.(1.5 éve külön vagyunk) azt hittem már túl vagyok rajta, de amióta össze futottunk a jelenlegi párommal nem olyanok a dolgok, nem kívánom, úgy ahogy az exem, mindig csak az exemre gondolok, átbeszéltük a dolgokat és ő is megpróbálná újra mert sajnálja, hogy vége lett.

közben a jelenlegi párom is megkedveltem és nagyon sajnálnám szegényt.

de annyira sose vonzódtam még egy nőhöz se mint az exemhez és ez mai napig megmaradt.

Attól félek, hogy megbánom bárhogyan igy döntök, ha a jelenlegi párommal maradok illetve azt is ha esetleg az exemmel.

ti hogyan döntenétek annak tudtában, hogy az exemet kívánom testileg is inkább.



2020. szept. 27. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán tisztázd le magadban, hogy az ex az miért ex. Csak volt valami oka, nem?
2020. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sok veszekedés

De minden ismerősöm kapcsolatában vannak veszekedések.

Illetve az én viselkedésén se volt túl megnyerő, akaratos voltam mindennel kapcsolatban. Aztán több év alatt megunta az exem és O hagyott el.

2020. szept. 27. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Az exed részéről ez biztos nem manipulatív húzás? Hogy került ismét képbe - ki kezdeményezte a kapcsolatfelvételt? A személyiségetek, szabadidős tevékenységeitek, érdeklődésetek mennyire hasonló?
2020. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3/3

Nem tudom sajnos, ettől is félek

De amióta felbukkant újra az exem....a jelenlegi párommal a sex se olyan...mintha hirtelen nem kivannam....vagy nem is tudom.

2020. szept. 27. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy került az exed ismét képbe - ki kezdeményezte a kapcsolatfelvételt?
2020. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hallni történeteket, hogy az ilyen újra egymásra találásokból tündérmese lesz, de ebben nem bíznék. Lehet egy rövid ideig még fellángolnátok ismét, de attól függetlenül mindkettőtök maradt ugyanaz az ember, akiknek nem ment együtt. Én elengedném az exet.
2020. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Sztem úgy is szexelni fogsz az exeddel. Eleve ismered,szóval ő már hamarabb "ott volt"...

Felesleges megtartóztatni magad, csak kattog az agyad rajta.

Ha majd 20-30szor szexeltetek eldöntöd hogy melyikük kell.

Addig szexelgess mindkettővel,ha bírod a strapát.

2020. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A mostanit mindenképp hanyagolni kéne, amíg más van a fejedben.
2020. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2021. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!