Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha az Igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha az Igazi stílusa kibírhatatlan?

Figyelt kérdés

45 éves férfi vagyok, szóval nem tini hiszti következik. Megtaláltam a számomra tökéletes nőt, rajzolni se tudnék jobbat, szebbet. Alapvetően okos, kedves, és kölcsönös a vonzalom, ami már önmagában is ritka jelenség.

Viszont van egy olyan irritáló stílusa, hogy a világból ki tudnék rohanni tőle. Ő mindent jobban tud, mindig én vagyok a hibás/hülye, stb. Bármit mondok mindig szarul jövök ki belőle, sokszor majdnem elhiteti velem, hogy tényleg idióta vagyok, pedig amúgy nem. Ha nincs velem, akkor hiányzik, de két mondat után 220-ra nyomja fel a vérnyomásom. Sok kedves, normális nőt ismerek, a stílusukat imádom, de mint nők semmit nem mozgatnak meg bennem. Ilyenkor mi a francot lehet csinálni?



2020. szept. 27. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Az ilyet passzív agresszornak hívják, teljesen magad alá fog gyűrni. Az, hogy most élvezet vele a szex, hamarosan átmegy közömböségbe, majd gyűlöletbe, mert nem tekint embernek. Gondolom, a kefélésen kívül beszélgetni is kellene néha, s ez így nem fog menni. Higyj, jártam így én is. Volt olyan bomba alakú barátnőm, akinek a mosolya azt mondta, hogy ugorj rám, de a szex után megfájult fejem, ha hallgatni kellett a hülyeségeit. Én léptem.
2020. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a tulajdonság elég lenne ahhoz, hogy kiábránduljak az illetőből, és ne tartsam őt az igazinak. Nem tudom, téged miért nem.
2020. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj aranyosabbat
2020. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyni mielőbb... neked egy formás pofi, egy csini alak megéri hogy agyvérzést kapj egy év múlva, az önbecsülésed a porba tiporják? Te írtad 45 éves vagy, na akkor legyél hozzá Férfi is!
2020. szept. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak a külső alapján válassz párt!

Persze hogy számít a vonzalom, de mit fogsz szeretni rajta egy két év múlva, ha már megette az életed...

2020. szept. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm, igazatok van, én vagyok a barom. De változtatok rajta.
2020. szept. 28. 08:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben folyamatosan azt közvetíti feléd, hogy kettőtök közül ő az okosabb, és mindig neki van igaza, akkor nem tart magával egyenrangú félnek. Ez később sem fog változni.


N45

2020. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!