Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénk lányok konfliktuskerülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányok konfliktuskerülők? Igaz, hogy nem mernek veszekedni? Mik tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszekedni lehet nem fog, de belül emészti magát annyira ami miatt vége szakad a kapcsolatnak ha nem rendezitek az adott konfliktust. Tudod, gyűlnek-gyűlnek a cseppek a pohárban, csak nem időnként önti ki, hanem egyszerre zúdítja az egészet (nem vitában, csak közi hogy szevasz).
2020. szept. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Volt a külvilág felé nagyon félénk, de otthon a fejemet leordító barátnőm:D Senki nem mondta volna meg róla.
2020. szept. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez valamennyire igaz. Inkább elhallgatják a dolgokat, mást mondanak, mint ami a valóság.
2020. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elég extrovertáltan tudok viselkedni, nem vagyok félénk, ki tudok állni az emberek elé beszélni és a randikon sem szoktam izgulni.

Viszont konfliktus kerülő vagyok: utálok veszekedni, nem is tudok. Ha valami bajom van, akkor ha rákérdeznek azt mondom: semmi. Klasszikus! De ez azért van, mert egyelőre emésztem magamban, aztán mondjuk 2 nap múlva leülök vele megbeszélni higgadtan. Amikor már tudom, hogy nem lesz belőle veszekedés, legföljebb vita, megbeszélés. Elváltam és 12 évet zártam le egyetlen veszekedés nélkül. De nyilván megbeszéltük a dolgokat, amennyire lehetett. A válást is azért húztam, mert tudtam, ha elmondom mi minden bajom van, megsértődik és veszekedés lesz. Inkább vártam, aztán amikor már nem bírtam tovább, akkor közöltem hogy válunk.

2020. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bármennyire is konfliktus kerülő valaki, attól még zavarhatja egy adott kellemetlen helyzet.

Lehet, hogy nem fog veszekedni, legalábbis csak akkor mondja ki a véleményét, amikor “betelt a pohár”, de nem is lesz föltétlenül elnéző veled szemben.

Ha nem is beszéli meg veled a problémákat, ehelyett inkább szakít, elfordul tőled.

2020. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok. De belül rosszul esik sok minden, csak nem tudom kimondani. Csak a szüleimmel tudok veszekedni, másokkal nem. Persze ha valakivel olyan közeli kapcsolatba kerülnék, akkor lehet, hogy menne. De ahhoz idő kéne, kezdetben biztos inkább ráhagynám a dolgokat, de attól még belül sokáig zavarna a dolog.
2020. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!