Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetnénk meg a kapcsolatunkat? Szerethet még vagy már csak a megszokás köti hozzám/hozzánk?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk együtt és 3 gyermekünk van, mindhármuknál akadnak problémák. A kapcsolatunk minden szinten ellaposodott, szinte semmi közös nincs már bennünk. Próbálunk minél többet beszélgetni, de az sem ér sokat, mert ha valamiben nem értünk egyet ő kedvetlen lesz én meg már ott tartok, hogy inkább hallgatok a saját véleményemről csak ne érjen véget a beszélgetés. Folyamatosan úgy érzem, hogy egy ostoba tyúknak tart és ez nagyon zavar. Én szeretem őt, de attól félek, hogy pont ezért akarok többet belelátni a kapcsolatunkba mint a megszokást. Fogalmam sincs mit tehetnék azért, hogy javuljon a helyzet.
2020. szept. 28. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen mi volt a jó a kapcsolatotokban?

Azt kellene valahogy visszahozni..

3 gyerkőc mellett nem lehet könnyű, kicsit elfáradtatok...

2020. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Minek szultel ennyi kolykot? Ismerosomnel is ugyanez van. Pasi mar regota szeretot tart amirol persze anyuka semmit se tud
2020. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!