Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákérdezzek, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek, hogy tetszik neki, vagy én spilázom túl?

Figyelt kérdés

Párom edző, én is járok hozzá edzeni. Tudom, hogy edzőnek lenni azt jelenti, hogy fent kell tartani a kapcsolatot az emberekkel, hogy megtartsd őket stb, illetve amúgy is emberközpontú. Vicces helyzet volt még az elején, hogy velem, illetve egy közös barátunkkal is edzés során elhanyagoló volt, nem dicsért meg sose minket, míg a többieket folyamatosan. Erre rákérdeztem, azt mondta hogy mi "bennfentesek" vagyunk, közelebb állunk hozzá, nem akarja, hogy az jöjjön le hogy mi vagyunk az ászok. Ezt megértettem, amúgy nem is zavart, csak kíváncsi voltam.

Aztán mostanában egy velem egykorú lány belement egy piramis game-ba, ami miatt mindennap posztol, storyzik, megnyílt a személyisége. Mostanában azt érzem, hogy többet figyel rá, akár edzéseken is. Aztán megpillantottam hogy néha-néha reagál írásban fb-on neki storyra stb. ( nagyon őszinte és képes mindenre rákérdezni hogy ez micsoda a képen... :D) Amúgy magától felemlegette, hogy írt neki. Igazából én is kedvelem a lányt, mert aranyos, csak egy picit zavar ez a hirtelen közvetlenség, úgy hogy én is ott vagyok. Csak én csavarom túl a helyzetet, és ebből a pár beszélgetésből ne csinaljak hercehurcát? Sokat gondolkodtam, hogy megkérdezzem tetszik e neki, de mivel nem titkolja hogy ráírt, magától mondta ezért mégis megnyugodtam. Mert ugye amiről nem beszélünk...



2020. szept. 28. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Te spilazod tul, de megertelek.

Valoszinuleg tetszik neki (vagy csak szimpatikus, de az majdnem ugyanaz). Ha megkerdezed, akkor keszulj fel erre a valaszra is, es orulj, hogy oszinte. Tudom, milyen, amikor azert teszunk fel ilyen kerdeseket, hogy a masik biztositson felole, hogy "neeem dehogy, csak te tetszel", de sajnos ezzel a magabiztossagodat a parunktol tesszuk fuggove, es mindig tole fogjuk varni a megerositest.

Egy jobb oradban gondold vegig, hogy mi van akkor, ha tetszik neki, hogy neked is tetszik-e esetleg valaki, es elhagynad-e miatta a parodat. Ha megforditod a dolgot, mar nem is tunik olyan komolynak, nem?


Ja, es az ilyesmi kezdeti lelkesedes mindig alabbhagy, csak legy eros es ne mutasd ki aprosagok miatt a bizonytalansagodat. Utolag buszke leszel magadra es a baratod imadni fog!


Szoval szerintem csak akkor kerdezd meg, ha mindket valaszlehetoseget meg tudod adni neki.

2020. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!